Szukaj

Nagranie z MN, które stało się już kultowe. „Weźcie przestańcie! Tu TV Republika! Nie TVN! Ich tutaj nie ma, k***a! [WIDEO]

11-11-2017 02:41
Bartłomiej Graczak Fot. Telewizja Republika / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Większość poprzednich edycji Marszu Niepodległości odbywała się w zdecydowanie gorętszej atmosferze niż rok temu. Niekwestionowaną perełką z 2014 roku jest nagranie z fragmentu relacji TV Republika.

Bartłomiej Graczak, reporter Telewizji Republika usiłował przeprowadzić na żywo relację z Marszu Niepodległości 2014. Dziennikarz, ku swojemu zaskoczeniu, stał się celem ataku ze strony rozwścieczonego tłumu. Uczestnicy przemarszu uznali, że mają do czynienia z ekipą TVN-u. W stronę reportera posypały się wyzwiska, a później nawet butelki i kamienie.

Dziennikarz szybko stracił cierpliwość i wykrzyczał do uczestników Marszu Niepodległości:

Koniecznie przeczytaj: Bartłomiej Misiewicz stracił prawo jazdy. Były rzecznik MON został zatrzymany za zbyt szybką jazdę

Czytaj też: Kolejny wnuk Lecha Wałęsy ma problemy z prawem. Usłyszał zarzuty i grozi mu do 12 lat więzienia

Ich tutaj nie ma, k***a! Telewizja REPUBLIKA! REPUBLIKA! REPUBLIKA! Weźcie przestańcie! Republika!

Niestety, apel Graczaka nie pomógł i reporter musiał zakończyć swoją relację.

Staramy się wytłumaczyć tym ludziom, że nie jesteśmy konkurencją (...). Jestem jeszcze na antenie ale obawiam się, że zaraz dostanę czymś w twarz, więc się usuwam w cień – przekazał widzom dziennikarz TV Republika.

Warto przeczytać: Misiewicz odwołany z funkcji rzecznika MON? Sprzeczne informacje

Podziel się