Szukaj

Dorota Wellman opowiada swoją historię związaną z molestowaniem: ,,Złapałam go za jaja i ściskałam tak długo, aż…"

04-11-2017 22:19
Dorota Wellman Fot. KPH_ official / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Internetowa akcja #MeToo robi prawdziwą furorę także w Polsce. Kolejne znane kobiety przyłączają się i dzielą się swoimi przeżyciami związanymi z molestowaniem seksualnym. Dorota Wellman także dała się namówić na zwierzenia, jednak to, co opowiedziała dziennikarka TVN, zdecydowanie wybija się na tle innych historii.

Dorota Wellman została spytana, czy problem molestowania seksualnego dotknął także ją osobiście. Dziennikarka TVN w czasie rozmowy z Agnieszką Kublik z „Gazety Wyborczej” opowiedziała historię, która zaskoczy wielu.

Ja nie. Bo nie zezwalałam na takie zachowania. Nasz kolega miał zwyczaj łapania kobiet za piersi. Dwiema rękami. Czy to były kobiety młode, starsze, z małym czy z dużym biustem, po prostu dopadł i łapał. Wszystkie uciekały z krzykiem. Czasami opowiadały o tej historii ze śmiechem. Zastanawiałam się, czy i mnie to się przydarzy. I zdarzyło się - wspomina Wellman.

Koniecznie przeczytaj: To nagranie robi furorę w sieci. Internauci nie mogą uwierzyć. TVN ocenzurował... zapowiedź filmu, w którym gra Kevin Spacey [WIDEO]

Czytaj też: Wardęga skuty przez policję w studiu TVN. Znany „prankster” wywołał burzę, ale kto tak naprawdę stoi za ustawką? [WIDEO]

Nie stałam biernie, nie śmiałam się, nie mówiłam: „Oj, przestań, przestań”, tylko złapałam go za jaja i ściskałam tak długo, aż przestał dotykać moich piersi. A było to na Rynku w Krakowie, w samym centrum. (...) Wiem, że trzeba się zdecydowanie zachować i wyraźnie powiedzieć „nie” - zakończyła dziennikarka.

Warto przeczytać: Nie będzie nowych odcinków „House of cards”! Powodem coming out Kevina Spacey’ego i zarzuty o molestowanie 14-latka?

Podziel się