Szukaj

Dorota Wellman o tradycyjnym spędzaniu świąt Bożego Narodzenia: „Współczuję tym, którzy muszą spotkać się z rodziną”

05-12-2017 17:47
Dorota Wellman Fot. MediaTory / YouTune / screen YouTube
Podziel się

Początek grudnia to czas, w którym media bardzo chętnie prowadzą dyskusje o świętach Bożego Narodzenia. Wtedy też znani dziennikarze czy celebryci często zabierają głos w tej sprawie, wyrażając wówczas mniej lub bardziej kontrowersyjne opinie.

Tak właśnie było w przypadku popularnej dziennikarki TVN Doroty Wellman. W swoim artykule opublikowanych na łamach czasopisma „Wysokie Obcasy” wyraziła opinię na temat fałszu, który towarzyszy rodzinnym spotkaniom podczas świąt:

Współczuję tym, którzy w święta MUSZĄ spotkać się z rodziną. Nie mają ochoty, nie lubią tych ludzi. To musi być męka. W imię świętego spokoju. (...) I może czasem trzeba dać sobie spokój. Zostać w domu i w czwórkę przełamać się opłatkiem. Nie słysząc docinków teściowej, złośliwości wuja, który po alkoholu robi za mądralę, uwag kuzynek, które pieką lepsze makowce, ale zjedzą twój, obrabiając ci d..ę.

Koniecznie przeczytaj: Młynarska hejtuje Święta: Bezwstydna eksplozja EGO, światełka żrące prąd, dręczenie karpi i siebie nawzajem, zarzynanie zwierząt...

Czytaj też: Niemcy w ohydny sposób drwią z Bożego Narodzenia. Najpierw obraźliwa okładka „Spiegel”, teraz haniebne bluźnierstwo [FOTO]

W niniejszym tekście, autorka poinformowała również czytelników o tym, jak sama zamierza spędzić tegoroczne święta. Otóż okazuje się, że w te szczególnie dni w roku będzie przeżywać wspólnie ze swoimi… najbliższymi. Co ciekawe dziennikarka nie zdecydowałaby się również na egoztyczny wyjazd w tym czasie, gdyż nie wyobraża sobie spędzenia Bożego Narodzenia poza własnym domem. 

 

 

Warto przeczytać: Niemcy: Szkoła w Lüneburgu zmieniła charakter obchodów świąt Bożego Narodzenia. „Tradycyjne kolędy są niezgodne z islamem”

Podziel się