Szukaj

Prezenterka TVN Dorota Wellman o molestowaniu w pracy. „Były takie próby”

30-11-2018 16:10
Dorota Wellman Fot. MediaTory / YouTune / screen YouTube
Podziel się

Prowadząca „Dzień Dobry TVN”, Dorota Wellman podczas rozmowy z „Super Expressem” opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z molestowaniem w pracy. Jak przyznała, zdarzało się jej otrzymywać dwuznaczne propozycje, którym skutecznie się opierała.

W trakcie wywiadu Dorota Wellman wyznała, że do prób molestowania dochodziło wówczas, gdy pracowała przy produkcjach filmowych jako asystent i drugi reżyser:

Pamiętam takie sytuacje, kiedy pracowałam w filmie. Przez lata byłam asystentem i drugim reżyserem. Tam były takie próby, ale ja mam za mocny charakter, żeby się złamać. Uważam, że tylko ostre reakcje na niewłaściwe zachowania mężczyzn, powodują, że natychmiast się je ucina i problem zazwyczaj się kończy. A jeżeli będziemy się zastanawiać, że to jest nasz prezes, dyrektor, redaktor, czy ktokolwiek inny, to będziemy zezwalać, aby ktoś nas nieodpowiednio traktował. Jeśli powiemy: „nie życzę sobie takiego zachowania i proszę nigdy więcej tego nie robić”, gwarantuję, że to odniesie odpowiedni skutek… Albo dać w ryj i po prostu się nie przejmować. Tylko mocno, żeby zapamiętał na zawsze.

Koniecznie przeczytaj: Nowe informacje ws. „urodzin Hitlera”. Wyciekły zdjęcia z… hajlującym dziennikarzem TVN [foto]

Czytaj też: „Urodziny Hitlera zamieniły się w libację”. Zdjęcia dziennikarki TVN z piwem i przy płonącej swastyce [foto+wideo]

Prezenterka podkreśliła, że obecnie nie spotyka się z tego rodzaju propozycjami jak wtedy: 

Po pierwsze jestem za stara, żeby ktoś mnie teraz molestował, a po drugie, jakby mnie ktoś molestował, to by dostał w ryj, niezależnie od tego jaką funkcję pełni.

Warto przeczytać: To nagranie znowu jest hitem. Przypomniano słynną relację dziennikarki TVN z wyborów w USA [wideo]

Podziel się