Szukaj

Dziennikarz „GW” zamieścił kontrowersyjny tweet o kotach. Natychmiastowe reakcje internautów [foto]

11-07-2018 20:17
Wojciech Czuchnowski Fot. Ultimate Qr / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Dziennikarz „Gazety Wyborczej”, Wojciech Czuchnowski opublikował kontrowersyjny i wulgarny tweet, w którym poinformował, iż doszedł do wniosku, że koty stały się swoistym symbolem osób związanych z obecnym obozem władzy. Na reakcje internautów nie trzeba był długo czekać.

Jakiś czas temu media na cały świecie podbiło nagranie ukazujące wywiad dr. Jerzego Targalskiego dla holenderskiej publicznej telewizji NTR. Wszystko za sprawą jego kota, który dosłownie wszedł mu na głowę (Więcej:Prof. Targalski udzielał wywiadu holenderskiej telewizji publicznej. Całe show skradł mu… kot [wideo]).

To właśnie nagranie wywołało w Wojciechu Czuchnowskim poczucie, że koty stały się swoistym symbolem ludzi związanych z obecnym obozem władzy:

Koniecznie przeczytaj: Prof. Targalski udzielał wywiadu holenderskiej telewizji publicznej. Całe show skradł mu… kot [wideo]

Czytaj też: Wojciech Cejrowski skomentował obecny dialog polskich władz z Komisją Europejską. Podróżnik nie szczędził mocnych słów

Mam problem, zauważyłem, że PiS-owskie  świry (Targalski) i takież żałosne fiuty (Feussette) nagminnie występują z kotami. Sam mam kota Zosię i jestem kotów fanem. I myślę, czy ze mną jest coś nie tak? A może da się odzyskać koty dla normalności?

Na ten absurdalny i wulgarny wpis zareagowali m.in. dziennikarze i internauci:

Warto przeczytać: Internauci nie wierzą. Tym razem KOD i Obywatele RP przerobili znany przebój Pink Floyd [wideo]

Podziel się