Szukaj

„Siadaj ku*wo!” okazało się fejkiem. Tymczasem TVN zdążył już nakręcić wywiad z... „poszkodowaną” [WIDEO]

12-11-2017 22:43
„Siadaj ku*wo!” okazało się fejkiem Fot. KONTIKI‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Rzekomo wulgarne zachowanie policji w stosunku do kobiety zatrzymanej w czasie wczorajszego Marszu Niepodległości okazało się nieprawdą. Funkcjonariusze, wbrew temu co pisano w mediach, nie użyli w stosunku do „Obywatelki RP” obraźliwego słowa na „k”. Co ciekawe, zanim wyszło to na jaw, stacja TVN zdążyła już przeprowadzić wywiad z rzekomo poszkodowaną kobietą.

Wstępne czynności kontrolne nie wykazały nieprawidłowości w działaniach policjantów usuwających nielegalne zgromadzenie. Słowa jakie padły, kierowane były nie do kobiety, a do mł. asp. Mateusza „siadaj Kulson”, co potwierdzili obecni na miejscu dział... - tak brzmi oficjalne wyjaśnienie policji.

Na wspomnianym nagraniu wyraźnie słychać „Siadaj kulson”, a nie „Siadaj ku*wo!”, co potwierdza wersję policji. Film można zobaczyć tutaj.

Koniecznie przeczytaj: Wszystkim wmówili, że policja na MN krzyczała do kobiety „Siadaj k***o!”. Prawda jest zupełnie inna [WIDEO]

Czytaj też: Politycy Nowoczesnej nadzorowani przez telewizję TVN? „Chodźcie do przodu, bo TVN dzwonił, że nas nie widać” [WIDEO]

„Zamiast wsłuchać się, niektórzy słyszą to, co chcą usłyszeć” – podsumowali całe zamieszanie sami policjanci.

Tymczasem stacja TVN, nie czekając na wyjaśnienia ze strony policji, już zdążyła przeprowadzić wywiad z kobietą, która rzekomo usłyszała pod swoim adresem wulgarną odzywkę.

Warto przeczytać: Rumuńscy kibice chcieli siłą sforsować bramę. Okazało się, że była… otwarta [WIDEO]

Podziel się