Szukaj

W czasie wywiadu z Kamilem Glikiem reporterka TVN zagłuszała pytania dziennikarza TVP [wideo]

12-06-2018 21:28
Wywiad z Kamilem Glikiem Fot. BIAŁO-CZERWONI / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Telewizja Publiczna oraz TVN prezentują zdecydowanie odmienne linie programowe. Wczorajszy wywiad z Kamilem Glikiem przeprowadzany równocześnie przez reporterów obu tych stacji udowadnia, że rywalizacja ma miejsce także między samami dziennikarzami.

Kamil Glik uważany jest za jednego z najważniejszych piłkarzy kadry. Stan zdrowia zawodnika przed mundialem od kilku dni stanowi jeden z wiodących tematów w mediach. Nic dziwnego więc, że dziennikarze robią wszystko, aby porozmawiać z piłkarzem i dowiedzieć się jak najwięcej.

W czasie wczorajszej rozmowy z Glikiem doszło jednak do zdumiewającej sytuacji. Reporterka stacji TVN, która rozmawiała z zawodnikiem, robiła wszystko, co mogła, aby nie dopuścić do głosu stojącego obok dziennikarza TVP. Kobieta wchodziła nawet w słowo wypowiadającemu się piłkarzowi, tylko po to, aby swojego pytania nie mógł zadać reporter Telewizji Publicznej. Całą sytuacja wydawał się być zakłopotany Kamil Glik.

Koniecznie przeczytaj: Antoni Macierewicz ironicznie do dziennikarza TVN: „Liczymy się bardzo z pana wiedzą” [WIDEO]

Czytaj też: „(Nie)zależne dziennikarstwo”. TVP Info publikuje nagranie z niezwykle serdeczną rozmową Donalda Tuska z dziennikarzem TVN [wideo]

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Reporter TVN spotkał się z ostrą reakcją młodego mężczyzny. „TVN kłamie. Kłamiecie bezczelnie” [WIDEO]

Podziel się