Szukaj

Lis w skandaliczny sposób skomentował obchody rocznicy Powstania. Redaktor nie wytrzymał: „Ktoś tu naprawdę nienawidzi Polski”

02-08-2017 09:38
Rocznica Powstania Warszawskiego - Godzina W Fot. Prawa strona / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Po pośle PO Borysie Budce kolejną osobą, który widział faszyzm w czasie wczorajszych obchodów 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego okazał się Tomasz Lis. Jego wypowiedź spotkała się z ostrym komentarzem redaktora naczelnego „Super Expressu”.

Patos, kicz, faszyści maszerują. Boże, spraw żebyśmy mimo wszystko nie zapomnieli o wspaniałych młodych Polakach, gotowych na wszystko – napisał wczoraj na Twitterze Tomasz Lis.

Na wpis zareagował m.in. dziennikarz Sławomir Jastrzębowski, który w dosadny sposób dał do zrozumienia, co myśli o takich komentarzach.

Koniecznie przeczytaj: Tomasz Lis tym razem naprawdę przegiął. Redaktor naczelny „Newsweeka” porównał Lecha Wałęsę z… Jezusem

Czytaj też: Dwa wzruszające spoty przygotowane z okazji 73. rocznicy Powstania Warszawskiego [WIDEO]

Ktoś tu naprawdę nienawidzi Polski. I jak to kiczowato mówiło się na moim łódzkim blokowisku: ten mu w ten;))) - napisał redaktor naczelny „SE”.

Przypomnijmy, że podobne reakcje wywołał wpis Borysa Budki, który także wszędzie widzi faszyzm: Polacy w niesamowity sposób uczcili Godzinę „W”. Poseł PO zobaczył jednak coś zupełnie innego. Internauci byli bezlitośni [WIDEO+FOTO].

Warto przeczytać: Tomasz Lis uporczywie atakował Donalda Trumpa. Takiej riposty się nie spodziewał

Podziel się