Szukaj

Skandaliczne zachowanie prezentera. Zgwałconej dziewczynie kazał „przyznać się do winy” i wyjść za gwałciciela [WIDEO]

05-01-2017 22:23
Prezenter kazał zgwałconej dziewczynie poślubić gwałciciela Fot. Sterta Glupot / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Do szokującej sytuacji doszło na antenie tunezyjskiej telewizji. Do studia zostali zaproszeni 17-letnia Hajar, która była w ciąży z mężczyzną, który ją zgwałcił oraz ojciec, który wyrzucił córkę z domu. Oburzające okazało się także zachowanie prowadzącego program.

Dziewczyna powiedziała, że w ciągu ostatnich trzech lat była wielokrotnie gwałcona przez trzech członków jej rodziny. W rezultacie znajdowała się w zaawansowanej ciąży. Za to została wyrzucona przez ojca z domu.

Alaa Chebbi, prezenter tunezyjskiej telewizji domagał, aby 17-latka przeprosiła swojego ojca za to, że zaszła w ciążę bez ślubu i aby poślubiła gwałciciela.

Dziewczyna, która została poniżona w telewizji, zalała się łzami, nie rozumiejąc przepuszczonego na nią ataku.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmański imigrant tłumaczy, że można poślubić i uprawiać seks z 9-letnią dziewczynką [WIDEO]

Czytaj też: Zamachowiec z Berlina kazał zamordować swojemu siostrzeńcowi własnego wujka! Na znak wierności Państwu Islamskiemu

To konieczne, aby ten kto to zrobił, poślubił – przekonywał prezenter, który chwilę potem dodał, że wszystkiemu winna jest 17-latka.

Zrobiłaś błąd, czy nie zrobiłaś – dręczył ofiarę gwałtu, która w końcu przyparta do muru przyznała się do „winny”.

Powinnaś prosić ojca o przebaczenie, ponieważ popełniłaś błąd. Zaszłaś w ciążę bez ślubu – twierdził Chebbi.

Jak na razie, program, który wywołał oburzenie, został zawieszony na trzy miesiące. Aktywiści domagają się wycofania w Tunezji prawa, które zwalnia od odpowiedzialności karnej sprawcę gwałtu, jeżeli ten poślubi swoją ofiarę.

Warto przeczytać: Trzech imigrantów przez trzy godziny gwałciło Szwedkę. Wszystko transmitowali „na żywo” w Internecie [WIDEO]

Podziel się