Szukaj

Magdalena Ogórek o zachowaniu Tomasza Lisa: „Na sek·sizm zawsze odpowiem”

05-12-2016 21:29
Magdalena Ogórek, historyk, marzec 2015 Fot. Stiopa / wikimedia.org / CC BY-SA 4.0
Podziel się

Odkąd Magdalena Ogórek, była kandydatka lewicy na prezydenta RP, zaczęła przychylnie wypowiadać się o aktualnej władzy, Tomasz Lis nie ustaje w staraniach, aby zdyskredytować współprowadzącą „W Tyle Wizji”.

Do ostrej wymiany uwag między Ogórek i Lisem dochodzi co jakiś czas, głównie dyskusja toczy się na Twitterze.

Przypomnijmy, że dość niedawno naczelny „Newsweeka” otrzymał mocną ripostę od Magdaleny Ogórek, kiedy w bardzo niekulturalny sposób skomentował pracę, jaką historyk otrzymała w TVP. Więcej tutaj: Tomasz Lis chciał dopiec Magdalenie Ogórek. Spotkał się z ostrą ripostą.

Później było jeszcze gorzej – Lis „polubił” na Twitterze wulgarny wpis obrażający Magdalenę Ogórek. Więcej tutaj: Lis sięgnął dna? Polubił skandaliczny wpis obrażający Magdalenę Ogórek?

Koniecznie przeczytaj: Lis sięgnął dna? Polubił skandaliczny wpis obrażający Magdalenę Ogórek? „Powinna Pani rozpocząć karierę w filmach porno”

Czytaj też: Tomasz Lis zgadza się z Donaldem Trumpem w sprawie oceny rządów Fidela Castro

W związku z tym Ogórek została ostatnio poproszona przez dziennikarza Wirtualnej Polski o opinię na temat Tomasza Lisa.

Na sek·sizm zawsze odpowiem i to nie tylko temu redaktorowi - tłumaczy dzisiaj. Jestem aktywna w sieci, lubię to bardzo, lubię kontakt z ludźmi. My kobiety umiemy się świetnie bronić i odnaleźć w każdych rewirach życia zawodowego. Życia by mi jednak nie starczyło, żeby próbować dementować to wszystko, co się o mnie pisze – podsumowała Ogórek.

Warto przeczytać: Atak polityka KOD na Magdalenę Ogórek: „Żałuję, że wyjechała Pani za wcześnie z Berlina”

Podziel się