Szukaj

Wyjątkowo niesmaczny „żart” znanej dziennikarki TVN: „Moje dziewczynki bardzo czekają aż babcia umrze”

10-12-2017 00:17
Anna Kalczyńska, dziennikarka TVN Fot. JastrzabPost / You Tube / screen YouTube
Podziel się

„Moje dziewczynki bardzo czekają, tfu, tfu, aż babcia umrze, ponieważ czekają na jej biżuterię” – powiedziała Anna Kalczyńska na antenie stacji TVN.

Dziennikarka prowadziła wraz Andrzejem Sołtysikiem śniadaniowy program „Dzień dobry TVN”. Zaproszonym gościem była aktorka Małgorzata Socha, który ostatnio wzięła udział w kampanii promocyjnej znanej marki jubilerskiej.

Tematem rozmowy była kolekcja dziecięcej biżuterii, którą prezentowała aktorka. Anna Kalczyńska chcąc przekonać Sołtysika, że małe dziewczynki uwielbiają błyskotki, powiedziała:

Ty Andrzej masz małego chłopca, to jeszcze nie wiesz, ale dziewczynki po prostu kochają biżuterię – mówiła Kalczyńska. Dziennikarka zaraz potem dodała, że jej córki czekają na śmierć jej matki (jest nią aktorka Halina Rowicka, znana m.in. z serialu „Dom”).

Koniecznie przeczytaj: Politycy Nowoczesnej nadzorowani przez telewizję TVN? „Chodźcie do przodu, bo TVN dzwonił, że nas nie widać” [WIDEO]

Czytaj też: Dziennikarka TVN zapytała, dlaczego Wałęsa nie został wymieniony w exposé jako człowiek wolności. Otrzymała miażdżącą ripostę [WIDEO]

Moje dziewczynki bardzo czekają tfu, tfu, aż babcia umrze, ponieważ czekają na jej biżuterię – wypaliła Anna Kalczyńska. Choć dziennikarka w ten sposób nawiązała do tradycji przekazywania biżuterii rodzinnej z pokolenia na pokolenie, wiele osób uznało jej słowa za co najmniej nie na miejscu.

Warto przeczytać: Tego było już za wiele. Zbigniew Ziobro nie wytrzymał i „ochrzanił” dziennikarkę TVN. „To nie jest knajpa ani karczma” [WIDEO]

Podziel się