Szukaj

„Na Wspólnej” pojawiają się „naziści” podpalający uchodźców i… walczący z niemieckim kapitałem [WIDEO]

03-05-2017 21:14
Naziści w serialu TVN Fot. TVN Series / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Jak widać, stacja TVN usiłuje przelać swoją lewicową narrację nawet w fabułę mało ambitnych seriali obyczajowych. W ostatnich odcinkach „Na Wspólnej” pojawili się „naziści”, którzy nienawidzą uchodźców i walczą z niemieckim kapitałem.

Naziści przecinają ogrodzenie ośrodka dla uchodźców. Tomek – widząc, że w środku są rodziny z dziećmi – próbuje powstrzymać kolegów. Ale ci są niewzruszeni. Każą Nowakowi lać benzynę! Na koniec dowódca – Mateusz – wyciąga zapalniczkę… Czy zginą niewinni ludzie? - to nie żart, ale opis odcinka nr 2467 serialu „Na Wspólnej”. Zapowiedź można obejrzeć tutaj.

Parę odcinków wcześniej widz dowiaduje się też, że neonazista to zły człowiek, który walczy z niemieckim kapitałem.

Koniecznie przeczytaj: Antoni Macierewicz ironicznie do dziennikarza TVN: „Liczymy się bardzo z pana wiedzą” [WIDEO]

Czytaj też: Wpadka TVN-u na wizji. „Lecę, lecę. Lecę Wam wp***dolić” [WIDEO]

Tomek bierze udział w akcji nazistów! Tomek coraz bardziej przesiąka ideologią nazistowską. Ziębowie załamują ręce słysząc, co ich podopieczny opowiada. Po południu młody Nowak przechodzi chrzest bojowy – bierze udział w pierwszej poważnej akcji Mateusza i jego grupy! - czytamy w opisie odcinka nr 2451.

Czym jest ta akcja? Okazuje się, że „naziści”, którzy krytykują wchodzenie na polski rynek obcego kapitału, malują sprayem na niemieckiej hurtowni napis „Polaku obudź się”. Wideo tutaj.

Dla zmartwionego fana „Na Wspólnej” TVN szykuje szczęśliwe zakończenie. Tomek, widząc, że jego nazistowscy koledzy chcą podpalić ośrodek uchodźców, w którym są dzieci, donosi na nich na policję i „nawraca się”. Z kolei źli faszyści trafiają na komisariat, gdzie „pękają” i zaczynają „sypać”, obciążając zeznaniami siebie nawzajem. Wideo tutaj.

Pomijając fatalną grę aktorską, poziom propagandy mającej za zadanie ukazać jako faszystów Polaków, którzy sprzeciwiających się przyjmowaniu rzekomych „uchodźców” czy nie chcą zalewu polskiego rynku obcym kapitałem, sięgnął już kolejnego poziomu absurdu.

Warto przeczytać: Dziennikarz TVN pyta działaczy PSL, z jakim hasłem przyjechali na Marsz Wolności [WIDEO]

Podziel się