Szukaj

Michnik kichnął na wizji i... przeraził dziennikarza TVN. Mina Morozowskiego bezcenna [WIDEO]

05-06-2017 22:28
Andrzej Morozowski, Tak jest, TVN Fot. Piotr Antoni / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” jest jednym z częstych gości, można by rzec, zaprzyjaźnionej stacji TVN. Jednak w czasie ostatniego wystąpienia Adama Michnika nawet Andrzejowi Morozowskiemu zjeżył się włos na głowie.

W poniedziałek 5 czerwca gościem programu „Tak jest” był redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”. Jednym z poruszanych tematów była między innymi kwestia przyjmowania uchodźców. Jak można było się spodziewać, Adam Michnik krytykował polski rząd za brak otwartości wobec imigrantów. Redaktor określił też ostatnie przemówienie Beaty Szydło w Sejmie, gdzie premier wzywała europejskich przywódców do „obudzenia się z letargu” i „powstania z kolan”, „żałosnym intelektualnie”.

Koniecznie przeczytaj: Skandal w czasie spotkania z Michnikiem. Mężczyzna z KOD-u zaatakował reportera TVP [WIDEO]

Czytaj też: Afery, przestępstwa i przemoc. Mocny materiał TVP o KOD i Obywatelach RP [WIDEO]

Jednak nie ta część programu wzbudziła największe zainteresowanie internautów. W pewnym momencie redaktor „Gazety Wyborczej” kichnął w taki sposób, że wywołał szok u prowadzącego. Mina Andrzeja Morozowskiego mówi sama za siebie. Dziennikarz przez następną minutę wyraźnie nie wiedział, jak się zachować.

Oczywiście Internet jest bezlitosny i szybko pojawiły się kolejne komentarze użytkowników w stylu: „Michnik o mało nie wypluł diabła jak w filmie Rytuał”.

Zresztą to nie pierwszy raz kiedy, „kichnięcie Michnika” jest obiektem niemałego uwabu w sieci.

W poniedziałkowym programie uwagę zwracało także „eleganckie” obuwie naczelnego „GW”.

Warto przeczytać: ABW dementuje: zamachowiec z Paryża nie miał polskich korzeni

Podziel się