Szukaj

Michał Piróg dumnie odrzucił propozycję od Telewizji Publicznej. Rzecznik TVP: „Żadnej oferty nie było” [foto]

08-02-2019 14:58
Michał Piróg Fot. TVN Style / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Tancerz Michał Piróg w mediach społecznościowych poinformował, że nie przyjął propozycji udziału w nowym tanecznym show TVP. Jak wyjaśnił, nie chciał przyjąć „brudnych pieniędzy” za współpracę z tą stacją. Teraz okazało się, że żaden pracownik publicznej telewizji nawet nie próbował namawiać go do udziału w programie.

Telewizja Polska podała, że w ramówce znajdzie się nowy taneczny program „Dance, dance, dance”. W jurorskich fotelach zasiądą Ewa Chodakowska, Robert Kupisz oraz Ida Nowakowska.

Znany tancerz Michał Piróg niejako odnosząc się do informacji o powstaniu nowego tanecznego show, opublikował zdjęcie z wystawionym środkowym palcem przy twarzy i poinformował, że odrzucił propozycję Telewizji Polskiej, ponieważ „nie chciał przyjąć brudnych pieniędzy”:

Koniecznie przeczytaj: Michał Rachoń odsunięty od prowadzenia „Minęła 20” i „Woronicza 17”. Wcześniej zabrano mu część pensji [wideo+foto]

Czytaj też: Michał Jelionek o zamachu na prezydenta Pawła Adamowicza: „Przez około 20 sekund nikt z ochrony nie zareagował”

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 

Kiedy publiczna pyta czy zatańczę #dance #dance #dance ja odpowiadam... TAK ALE TYLKO na waszej pożegnalnej imprezie #tvp

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog) Lut 5, 2019 o 2:14 PST

Wpis wywołał falę komentarzy. Choć niektórzy fani poparli zachowanie tancerza, to inne osoby w komentarzach zarzucały mu hipokryzję, gdyż sam niedawno deklarował walkę z „mową nienawiści”, a teraz sam się nią posłużył. 

Tancerze odpowiedział na te zarzuty w następujący sposób:

Nie można, będąc tolerancyjnym, akceptować przejawów dyskryminacyjnych czy wandalizmu lub przestępstwa tylko dlatego, że jest się tolerancyjnym.

Co ciekawe, w rozmowie z Wirtualną Polską, rzecznik TVP ze zdziwieniem stwierdził, że nikt nie proponował Michałowi Pirógowi udziału w tym show:

Nikt z TVP nie kontaktował się z Panem Pirógiem i nie proponował mu udziału w nowym programie tanecznym Dance, dance, danceTelewizji Polskiej.

Warto przeczytać: TVP, Polsat czy TVN? Zapytano o ocenę „Wiadomości”, „Wydarzeń” i „Faktów” [foto]

Podziel się