Szukaj

Max Kolonko ostro do internautów: „Tak Was wykorzystują! Mówiłem, nie wchodzić tam!”

23-09-2016 13:09
Mariusz Max Kolonko w MaxTV Fot. Media2000Communications / Wikimedia / CC BY-SA 3.0
Podziel się

W najnowszym odcinku MaxTV Mariusz Max Kolonko analizuje polskie zjawisko jakim jest „negatywna publiczność”. Zauważa, że negatywna widownia odwiedzająca serwisy których nie lubi, np. te z zagranicznym kapitałem, również przyczynia się do ich bogacenia.

Ludzie ogladają program, ale nie akceptuja treści płynących z programu - mówi Max Kolonko. To samo widzicie Państwo w Onecie, w tych kapitałach niemieckich. Ludzie tam wchodzą po to, żeby komentować, żeby nadawać. A tamci sobie tylko zliczają tę widownię i mówią: Mamy tyle i tyle oglądalności, reklamodawcy, dajcie pieniądze. Tak Was wykorzystują! Mówiłem, nie wchodzić tam! Po co tam wchodzicie? Po co się spalacie? - pyta dziennikarz.

Koniecznie przeczytaj: Kto wg Mariusza Max Kolonko wygrał pierwszą debatę prezydencką Clinton vs Trump?

Czytaj też: „Dziennikarskie muppety PO zostały zastąpione przez dziennikarskie muppety PiS”

W pełni zgadzamy się z Mariuszem Maxem Kolonko. Zamiast wypychać kieszeń zagranicznym kapitałom medialnym czy mediom powiazanym z partyjnymi klanami, czytajcie polskie niezależne portale: PrawdaObiektywna.pl i Niezlomni.com. Polubcie nas przede wszystkim na Facebooku poniżej:

Udzielajcie się również w komentarzach na naszych portalach. Namówcie też do tego znajomych i udostępniajcie nasze wiadomości w mediach społecznościowych.

Sprawcie, aby ta wiadomość dotarła do jak największej liczby osób, udostępniając ją na Waszych profilach w mediach społecznościowych. To dla Was tworzymy polskie i niezależne media. Wspomożecie nas więc kliknięciem „Udostepnij”, który nic nie kosztuje, abyśmy mieli szansę zawalczyć z mainstreamowymi mediami, będącymi w rękach zagranicznego kapitału.

Poniżej fragment z MaxTV w którym Max Kolonko mowi o „negatywnej publiczności” zaczyna się od 11 minuty i 31 sekundy:

Warto przeczytać: Grzegorz Braun odpadł z konkursu na prezesa TVP

Podziel się