Szukaj

Max Kolonko oburzony materiałem TVN o Donaldzie Trumpie. „Dziennikarskie szambo” [WIDEO]

14-01-2017 23:30
Mariusz Max Kolonko w MaxTV Fot. Media2000Communications / Wikimedia / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Mariusz Max Kolonko ostro skrytykował materiał stacji TVN o Donaldzie Trumpie, który nazwał czystą manipulację i „dziennikarskim szambem”. Dziennikarz mieszkający obecnie w USA obiecał, że zrobi wszystko, aby przyszły prezydent Stanów Zjednoczonych dowiedział się o nierzetelnym materiale TVN-u.

W ostatnich dniach w USA „topową” informacją były sensacyjne doniesienia o rzekomych hakach na Donalda Trumpa, w posiadaniu których mieli znajdować się Rosjanie. Amerykańska lewicowa stacja CNN podawała między innymi, że prezydent elekt dowiedział się o tym od agentów wywiadu USA, którzy poinformowali go, że rosyjska agentura opracowuje kompromitujący Trumpa raport.

Prezydent elekt zaprzeczył tym doniesieniom i nazwał je „fałszywymi doniesienia” sfabrykowanymi przez „chorych ludzi”. Ostro skomentował też zachowanie niektórych mediów, które ochoczo podawały niezweryfikowane informacje na jego temat. Tymczasem żadne oficjalne źródła nie potwierdziły prawdziwości tych doniesień.

Koniecznie przeczytaj: Max Kolonko: Prawda o wypadku premier Szydło [WIDEO]

Czytaj też: Dziennikarka TVN powiedziała, że „polski kierowca posłużył za narzędzie zbrodni” [WIDEO]

Rzekomą aferę z udziałem Donalda Trumpa wyśmiał także Max Kolonko, który przy okazji odniósł się do tego, jak stacja TVN komentowała te wydarzenia w Polsce.

Czy Rosja ma haki na Trumpa? Czy rosyjskie służby nagrały jego harce z prostytutkami w hotelu w Moskwie? Czy może być tym szantażowany? – mówiła Justyna Pochanke.

Max Kolonko zapowiadanie w ten sposób materiału o Donaldzie Trumpie uznał za oczywistą manipulację.

Czy wyście już powariowali zupełnie? Kto wam te informacje podaje? Z waszego materiału wynika, że Donald Trump miał „harce z prostytutkami” i pytanie jest tylko o to, czy służby go nagrały, hmm? Tak z tego wynika. To, że operujecie równoważnikami zdań i na końcu stawiacie znak zapytania to nie znaczy jeszcze, że podajecie coś w wątpliwość. To jest po prostu czysta bujda na resorach, kłamstwo, przekłamanie na całą Polskę szkalujące prezydenta elekta Stanów Zjednoczonych! – mówił.

A jeżeli macie problem ze zrozumieniem na czym polega wasz przekręt i przewał i szambo dziennikarskie które uprawiacie, to może powiem w ten sposób: Co by pani powiedziała, Pani Pieczyńska-Pochanke, gdyby na całą Polskę w „Wiadomościach” powiedziano by: „Czy rosyjskie służby nagrały pana Pieczyńskiego i jego harce z prostytutkami w hotelu w Warszawie? Czy może być za to szantażowana stacja TVN? – dodał dziennikarz.

To jest dziennikarskie szambo. To jest kompletny syf. TVN to jest kompletny syf – ostro podsumował Kolonko.

Upewnię się, zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby prezydent elekt Stanów Zjednoczonych Donald Trump, jak i jego sekretarz prasowy dowiedzieli się o tym co robicie. […] Jak wprowadzacie polskie społeczeństwo w błąd – obiecał dziennikarz.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Dlaczego TVN tak długo zwlekało z publikacją zdjęcia Petru z posłanką? Dziennikarka odpowiada

Podziel się