Szukaj

Magdalena Ogórek poprowadzi program na antenie TVP

04-11-2016 12:19
Magdalena Ogórek, historyk, marzec 2015 Fot. Stiopa / wikimedia.org / CC BY-SA 4.0
Podziel się

W czwartek wieczorem w roli prowadzącej „W tyle wizji” zadebiutowała Magdalena Ogórek, była kandydatka lewicy na prezydenta. Wczorajszy program poprowadziła razem z Łukaszem Warzechą, publicystą „wSieci”.

Magdalena Ogórek wystąpiła 3 listopada jako współprowadząca „W tyle wizji” i „W tyle wizji extra” - emitowanych na antenie TVP Info programów publicystyczno-satyrycznych. Dla byłej kandydatki SLD na prezydenta to pierwszy od dwóch lat powrót do dziennikarstwa telewizyjnego. W 2014 r. Ogórek prowadziła „Atlas świata” emitowany w TVN24 Biznes i Świat, jednak na początku ubiegłego roku zrezygnowała z pracy dziennikarki telewizyjnej w związku ze startem w wyborach. Od września Ogórek współpracuje z tygodnikiem "Do Rzeczy".

Koniecznie przeczytaj: Tomasz Lis chciał dopiec Magdalenie Ogórek. Spotkał się z ostrą ripostą

Czytaj też: Lis sięgnął dna? Polubił skandaliczny wpis obrażający Magdalenę Ogórek? „Powinna Pani rozpocząć karierę w filmach porno”

Była polityk ma pojawiać się regularnie w „W tyle wizji”. W czasie wczorajszego odcinka zapowiedział to Łukasz Warzecha, Magdalena Ogórek również potwierdziła, że jest zainteresowana współprowadzeniem programu i „będzie jej miło dzielić się z widzami swoimi opiniami”.

Warto przeczytać: Ziemkiewicz mówi, dlaczego TVP zwolniła Krzysztofa Skibę [WIDEO]

Podziel się