Szukaj

Tomasz Lis zaskoczył i zaatakował... TVN. O czymś jednak zapomniał... [FOTO]

23-10-2017 12:37
Tomasz Lis Fot. Telewizja Republika / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Ostatni wpis Tomasza Lisa na Twitterze na pewno wprawił w zdumienie wielu jego zwolenników. Telewizja TVN, która raczej należy do stacji przychylnych redaktorowi Newsweeka, tym razem została przez niego zaatakowana.

Komentarz Tomasza Lisa na Twitterze stanowił bezpośrednią odpowiedź na wpis byłego dziennikarza „Gazety Wyborczej” Marcina Bosackiego, który pełnił również funkcję rzecznika Ministerstwa Spraw Zagranicznych za czasów Radosława Sikorskiego. Skrytykował on TVN za materiał w Faktach dotyczący konwencji Platformy Obywatelskiej.

„@FaktyTVN z przełomowej programowo konwencji PO robią materiał o kłopotach prezydent Wawy” - napisał Bosacki.

Koniecznie przeczytaj: Tomasz Lis chciał pochwalić się na Twitterze swoim sukcesem, ale został bezlitośnie wyśmiany

Czytaj też: Mnożenie czy dodawanie? Tomasz Lis znów „zabłysnął” na Twitterze. Bezlitosne reakcje internautów [FOTO]

Tomasz Lis w błyskawicznym tempie odniósł się do tej opinii – jego wypowiedź pojawiła się dosłownie kilka minut po poście Marcina Bosackiego i była równie nieprzychylna tej stacji telewizyjnej:

„Zdaje się w TVN przestawiono wajchę. Coraz więcej materiałów jak pod przekazy z Nowogrodzkiej. Wygląda to smutno i coraz żałośniej.” – napisał redaktor Newsweeka.

Nieoczekiwanie, dziennikarz szybko doczekał się riposty ze strony polityka PO, który przypomniał mu tekst z prowadzonego przez niego tygodnika.

„Teksty w Newsweeku piszą ci sami, co paski w TVPiS?...” - zapytał ironicznie Jan Grabiec.


Źródło: https://www.prawdaobiektywna.pl/media/krytyka-tvn-w-wykonaniu-tomasza-lisa-2901.html © https://www.prawdaobiektywna.pl

Warto przeczytać: Zjednoczona opozycja wygrywa w sondażu z PiS-em. Pojawiła się jednak „drobna” nieścisłość… Internauci przecierają oczy ze zdumienia [FOTO]

Podziel się