Szukaj

Komiczna sytuacja w CNN. Zaproszony gość przez 3 minuty tłumaczył, dlaczego wierzy w... cycki. Reakcja dziennikarka bezcenna [WIDEO]

13-11-2017 18:55
Dziennikarz tłumaczy, dlaczego wierzy w cycki na antenie CNN Fot. Jay Caruso / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Stacja telewizja CNN wyemitowała program publicystyczny, który poświęcono sprawie dziennikarki ESPN, którą zawieszono za wyrażanie swoich komentarzy na Twitterze. Jeden z reporterów zaproszonych do dyskusji w sposób ironiczny wyraził swoje zdanie na ten temat.

Clay Travis komentujący sprawę zawieszonej dziennikarki w pewnym momencie stwierdził:

Ja uważam, że to zła decyzja.(…) Tak naprawdę osobiście wierzę w dwie rzeczy: pierwszą poprawkę do konstytucji i cycki.

Ta wypowiedź zbulwersowała prowadzącą dyskusję dziennikarkę, która co chwilę dopytywała gościa, czy naprawdę to powiedział. Zaproszony reporter powtórzył swoje zdanie, a następnie przez kolejnych kilka minut wyjaśniał prowadzącej program Brook Baldwin, dlaczego wierzy w te dwie rzeczy.

Koniecznie przeczytaj: „Zlot faszystów, pogan i białych rasistów”. Światowe media sięgnęły rynsztoku. Jednak te odpowiedzi to prawdziwy nokaut [FOTO]

Czytaj też: Dziennikarze TVN zapytali Cezarego Pazurę o hejt związany z „Różańcem do granic”. Piękna odpowiedź aktora [WIDEO]

Przypomnijmy, że pierwsza poprawka do amerykańskiej konstytucji gwarantuje obywatelom pełną wolność wypowiedzi, a  także wyznania, czy zgromadzeń. Brzmi ona następująco:

Kongres nie ustanowi ustaw wprowadzających religię lub zabraniających swobodnego wykonywania praktyk religijnych; ani ustaw ograniczających wolność słowa lub prasy, lub naruszających prawo do pokojowych zgromadzeń i wnoszenia do rządu petycji o naprawę krzywd.

W programie omawiano sprawę Jemele Hill, dziennikarki, którą stacja ESPN zawiesiła na okres dwóch tygodni z powodu jej kontrowersyjnych komentarzy na Twitterze. Po upływie tego czasu, zdecydowano jednak na ponowne nawiązanie współpracy z tą reporterką.

Poniżej pełna wypowiedź Claya Travisa:

 
 
 

Warto przeczytać: Media i wpływowi politycy cytowali blogerkę, która… nie istnieje. Sukces rosyjskich propagandystów

Podziel się