Szukaj

Kolonko ostro atakuje Cejrowskiego za występy w TVP: „Tabloidowy populizm z flagą amerykańską i Matką Boską”

23-06-2017 23:10
Mariusz Max Kolonko w MaxTV Fot. Media2000Communications / Wikimedia / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Ostatnio wpis na Facebooku Mariusza Max Kolonko zaskoczył chyba nawet jego największych fanów. Dziennikarz wyjątkowo ostry sposób skrytykował Wojciecha Cejrowskiego za jego cotygodniowe występy w TVP Info.

Tabloidowy populizm Cejrowskiego z flagą amerykańską i Matką Boską na antenie TVPdezInfo. Panie Jacek Kurski publicystyka w TVP sięga drugiego dna – napisał na Facebooku Kolonko.

Cejrowski nie jest ani dziennikarzem ani obywatelem amerykańskim, mieszanie do tych wypocin flagi Stanów Zjednoczonych czy wizerunku Matki Boskiej jest obraźliwe dla tych, dla których te symbole coś naprawdę znaczą – dodał.

Koniecznie przeczytaj: Cejrowski odpowiada na zarzuty Kolonko. Takich słów chyba nikt się nie spodziewał

Czytaj też: Mariusz Max Kolonko o zamachu w Manchesterze [WIDEO]

Taka krytyka Cejrowskiego nie spodobała się większości internautów. Najbardziej popularne komentarze pod wpisem dzienikarza raczej nie są mu przychylne.

Co jak co, ale ataku na Cejrowskiego ze strony Maxa się nie spodziewałem… - pisze Maciek, którego komentarz polubiło 1,3 tys. internatów.

Mariusz nie ruszaj Cejrowskiego, jestesmy po tej samej stronie defakto – przekonuje Norbert.

Mariusz tracisz w mych oczach. On nie ma być dziennikarzem, on ma tylko pokazać swój punkt widzenia – komentuje Paweł.

Powyższy atak wymierzony w Pana Cejrowskiego pozbawiony jest sensu. Zamiast zjednoczyć się z rodakiem mającym ten sam cel w swoim działaniu woli Pan czepiać się szczegółów. Zakończmy wzajemne ataki na prawicy, to do niczego nie prowadzi – dodaje Patryk.

Warto przeczytać: Mariusz Max Kolonko o terroryzmie i europejskich politykach: „Ilu jeszcze ludzi musi zginąć?” [WIDEO]

Podziel się