Szukaj

Kolenda-Zaleska tłumaczyła Polakom, jak należy świętować odzyskanie niepodległości. Zaliczyła ogromną wpadkę [WIDEO]

12-11-2017 10:34
Kolenda-Zaleska Fot. Artur PlwN‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Ile trwały zabory Polski? Odpowiedź na to pytanie nie powinna nikomu sprawiać problemu, zwłaszcza w Święto Niepodległości. A jednak. Znana dziennikarka TVN udowodniła, że jest ostatnią osobą, która powinna uczyć Polaków patriotyzmu.

Sympatyzująca z opozycją telewizja TVN robiła wczoraj wszystko, aby pokazać Marsz Niepodległości w jak najgorszym świetle. Co więcej, dziennikarze stacji stwierdzili, że mają prawo mówić Polakom, jak powinni świętować.

Katarzyna Kolenda-Zaleska ubolewała między innymi, że obchody 11 listopada nie są „radosne”. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek TVN przekonywała, że powinniśmy cieszyć się z odzyskania niepodległości po tylu latach zaborów. Problem w tym, że według Kolendy-Zaleskiej zabory trwały 125 lat, co oczywiście nie jest prawdą, a Polska odzyskała niepodległośc po 123 latach.

Koniecznie przeczytaj: Kolenda-Zaleska o roli, jaką powinien odgrywać TVN w rządzonej przez Prawo i Sprawiedliwość Polsce. Głównym celem „mówienie ludziom prawdy” [WIDEO]

Czytaj też: Kolenda-Zaleska z TVN o dziennikarskich „standardach” i „przyzwoitości”. Internauci odpowiadają [foto+wideo]

Warto przeczytać: Wpadka TVN. Dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska z notatnikiem z logo… PO [foto]

Podziel się