Szukaj

Kinga Rusin apeluje ws. żywych, świątecznych choinek. „To brak wrażliwości i wyczucia” [foto]

03-12-2018 16:49
Kinga Rusin Fot. Plejada / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Dziennikarka TVN Kinga Rusin opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym zaapelowała, by żywe choinki w miastach zastępować innymi ozdobami. Jej zdaniem, w ten sposób można, w pewnym stopniu, ograniczyć degradację środowiska naturalnego.

Kinga Rusin w swoim poście skrytykowała wykorzystywanie starych drzew jako świątecznych ozdób: 

W naszych czasach stawianie na centralnym placu miasta wyciętego z lasu kilkudziesięcioletniego (a czasami i starszego) świerku to już nie tyle symbol świąt, co braku wrażliwości i wyczucia.

Jak dodała, każda choinka zdobi rynek miasta przez pewien czas, a później zostaje wyrzucana wraz z innymi odpadami:

Koniecznie przeczytaj: Kinga Rusin się wściekła. Tłumaczy się z wpisu o uchodźcach i atakuje: „Idźcie przeprosić za to do kościoła, pseudo-katolicy”

Czytaj też: Niewiarygodna zbrodnia w USA. Znany mówca motywacyjny zamordował swoją rodzinę w Boże Narodzenie [FOTO+WIDEO]

Jaki sens ma wycinanie z lasów najpiękniejszych okazów drzew po to żeby „zdobiły” jakiś rynek przez kilka tygodni, a następnie wylądowały na śmietniku?!

Dziennikarka TVN zaapelowała, by w związku tym, tradycyjne żywe drzewa zastępować innymi ozdobami:

W momencie kiedy dusimy się w smogu, kiedy degradowane jest środowisko naturalne, kiedy ochrona przyrody przegrywa z bezwzględnym biznesem warto pomyśleć o innych, alternatywnych rozwiązaniach świątecznych dekoracji, które pokażą że mamy świadomość w jakich czasach żyjemy.

Warto przeczytać: Kompromitacja Kingi Rusin. Opublikowała list w obronie uchodźców. Komentując go... zapomniała się przelogować

Podziel się