Szukaj

Internauta nazwał Gozdyrę „k*rwą” i „lewacką sz*atą”. Dziennikarka go „wytropiła” i upubliczniła jego dane [FOTO]

27-11-2017 15:33
Agnieszka Gozdyra wytropiła hejtera Fot. Agnieszka Gozdyra / Facebook/ Twitter / screen
Podziel się

Dziennikarka Polsatu postanowiła nie odpuścić internaucie, który zamieścił na serwisie społecznościowym obraźliwy komentarz pod jej adresem. Agnieszka Gozdyra wszczęła prywatne „śledztwo” i dotarła do danych użytkownika.

„Zwykła ku*rwa jesteś. Nie potrafisz prowadzić merytorycznych wywiadów lewacka sz*ato!!” - napisał na Facebooku zdenerwowany internauta. Oburzony mężczyzna zarzucił dziennikarce Polsatu nierzetelne prowadzenie wywiadu z Robertem Winnickim, prezesem Ruchu Narodowego. Działacz był ostatnio gościem programu „Skandaliści”.

W ramach odwetu Gozdyra upubliczniła dane mężczyzny: zdjęcie, nazwisko, miejsce pracy. Napisała również, że ma jego numer telefonu.

Koniecznie przeczytaj: Media zlinczowały Shaded po programie „Skandaliści”. Jak wyglądało to naprawdę? „Były manipulacje, insynuacje, straszenie...” [WIDEO]

Czytaj też: Te skandaliczne słowa powinny zostać zapamiętane na długo. Oto co Agnieszka Holland powiedziała o Polakach, którzy ratowali Żydów [WIDEO]

Mężczyzna przeprosił dziennikarkę, jednocześnie powiadomił o podjęciu kroków prawnych za upublicznienie jego danych. Dziennikarka nie przejęła przeprosin, a zapowiedź pozwu wyśmiała. Jak dodała, chciała dać internaucie przykładną nauczkę.

Nie przyjmuję przeprosin, bo dość mam obrzydliwego obrażania ze strony takich jak pan, którym się zdaje, że są anonimowi i bezkarni. Nie są. Proszę to przyjąć jako nauczkę na resztę chyba dość smutnego życia – napisała.

Mężczyzna odpowiedział w emocjonalnym wpisie:

Możecie mnie obrażać za to, że kocham swój Kraj, za to że nie wyjechałem za granicę, tylko tyram na miejscu, za to że uczciwie pracuję, za to że z zasadami wychowuję swoje dzieci, aby miały wartości, z jakimi wychowali mnie dziadkowie. Za to, że odprowadzam podatki i jestem uczciwy wobec swoich klientów, i za to, że napisałem dwa obraźliwe wyrazy w momencie emocji – napisał.

Konto internauty wkrótce zniknęło z Facebooka.

Warto przeczytać: Niemiecki internauta zestawił dwa nagrania z Polski i z Niemiec. Pokazał wymowną różnicę między naszymi krajami [WIDEO]

Podziel się