Szukaj

Dziennikarka „Gazety Wyborczej” zmiażdżona na Twitterze. Internauci bez litości wytknęli jej ogromną hipokryzję

19-11-2017 15:04
Dominika Wielowieyska Fot. Centrum Myśli Jana Pawła II / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Dominika Wielowieyska nie ukrywa swojej niechęci do obecnego rządu. Dziennikarka „Gazety Wyborczej” tym razem skrytykowała rząd za wydawanie zbyt dużych pieniędzy na sprawy socjalne.

Żadna sztuka, wydawać pieniądze na socjal. Sztuką jest na to zarobić. Na razie inwestycje prywatne za rządów PiS leżą i kwiczą – napisała na Twitterze Wielowieyska.

Krytyka państwa opiekuńczego nie budziłaby większego zdziwienia, gdyby nie fakt, że padła z ust dziennikarki pracującej dla gazety, która przez wiele lat korzystała ze wsparcia państwa.

Wystarczy przypomnieć słowa Adama Michnika, który w zeszłym roku mówił o „represjach” ze strony rządu polegających na ograniczeniu przez państwowe firmy i instytucje prenumeraty jego gazety oraz rezygnacji przez spółki Skarbu Państwa z wykupywania ogłoszeń w „Gazecie Wyborczej”.

Koniecznie przeczytaj: „Zlot faszystów, pogan i białych rasistów”. Światowe media sięgnęły rynsztoku. Jednak te odpowiedzi to prawdziwy nokaut [FOTO]

Czytaj też: „O czym milczą media?” Świetny materiał o Marszu Niepodległości pokazuje prawdziwe oblicze patriotyzmu Polaków [WIDEO]

To nas straszliwie walnęło po kieszeni. Oni chcą nas zniszczyć metodą najprostszą: jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze – narzekał naczelny dziennika.

Nic dziwnego więc, że internauci wyśmiali Wielowieyską, krytykując ją za podwójne standardy.

Warto przeczytać: Kampania polskiego rządu komentowana jest na całym świecie. O spocie z królikami piszą największe media [FOTO+WIDEO]

Podziel się