Szukaj

O tym zachowaniu Tomasza Hajty mówi cały internet. Komentator niedługo po rozpoczęciu programu na żywo wyszedł ze studia [wideo]

22-04-2018 17:42
Tomasz Hajto w Cafe Futbol Fot. Polsat Sport / YouTube / screen YouTube
Podziel się

„Cafe Futbol” to jeden z najpopularniejszych programów sportowych w Polsce. Gościem dzisiejszego odcinka był Tomasz Hajto. Były piłkarz nie dotrwał jednak do końca odcinka, ponieważ w pewnym momencie wstał i wyszedł ze studia.

O godzinie 11:00 w „Cafe Futbol” pojawił się Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Sylwester Czereszewski oraz Tomasz Hajto. Ten ostatni nie zabawił jednak długo w programie, ponieważ po około 10 minutach wstał i wyszedł ze studia.

Obeznany w świecie futbolu twitterowicz Janekx89 podejrzewa, że były piłkarz przyszedł do programu na kacu.

Koniecznie przeczytaj: Tomasz Lis uważa, że polska reprezentacja nie ma szans na mundialu w Rosji: „To cud, że tam zagramy i sukces ponad miarę”. Internauci odpowiadają

Czytaj też: Premier Mateusz Morawiecki przyznał specjalną rentę Tomaszowi Komendzie. „Nic nie wynagrodzi cierpień, jakich doznał, ale sprawiedliwe państwo musi pomóc”

Początkowo myślano, że Hajto zbyt dobrze bawił się na gali Polsat Boxing Night. Te spekulacje błyskawicznie rozwiał jednak Mateusz Borek.

Bożydar Iwanow przekonuje, że niespodziewane wyjście jednego z członków programu było spowodowane „pilnymi sprawami rodzinnymi”. W takie wyjaśnienia nie wierzy jednak Janekx98, który twierdzi, że Hajto nie wyjął nawet telefonu, nie mógł więc wiedzieć, że stało się coś pilnego.

Wielu internautów również nie wierzy w te wyjaśnienia.

Warto przeczytać: Dziennikarz, o którym mówił Tomasz Komenda przyznał się, że chodziło o niego – „żyłem w samolubnym przekonaniu” [wideo]

Podziel się