Szukaj

O tym zachowaniu Tomasza Hajty mówi cały internet. Komentator niedługo po rozpoczęciu programu na żywo wyszedł ze studia [wideo]

22-04-2018 17:42
Tomasz Hajto w Cafe Futbol Fot. Polsat Sport / YouTube / screen YouTube
Podziel się

„Cafe Futbol” to jeden z najpopularniejszych programów sportowych w Polsce. Gościem dzisiejszego odcinka był Tomasz Hajto. Były piłkarz nie dotrwał jednak do końca odcinka, ponieważ w pewnym momencie wstał i wyszedł ze studia.

O godzinie 11:00 w „Cafe Futbol” pojawił się Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Sylwester Czereszewski oraz Tomasz Hajto. Ten ostatni nie zabawił jednak długo w programie, ponieważ po około 10 minutach wstał i wyszedł ze studia.

Obeznany w świecie futbolu twitterowicz Janekx89 podejrzewa, że były piłkarz przyszedł do programu na kacu.

Koniecznie przeczytaj: Premier Mateusz Morawiecki przyznał specjalną rentę Tomaszowi Komendzie. „Nic nie wynagrodzi cierpień, jakich doznał, ale sprawiedliwe państwo musi pomóc”

Czytaj też: Tomasz Lis próbował zaatakować personalnie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Rykoszetem dostał... Robert Biedroń [foto]

Początkowo myślano, że Hajto zbyt dobrze bawił się na gali Polsat Boxing Night. Te spekulacje błyskawicznie rozwiał jednak Mateusz Borek.

Bożydar Iwanow przekonuje, że niespodziewane wyjście jednego z członków programu było spowodowane „pilnymi sprawami rodzinnymi”. W takie wyjaśnienia nie wierzy jednak Janekx98, który twierdzi, że Hajto nie wyjął nawet telefonu, nie mógł więc wiedzieć, że stało się coś pilnego.

Wielu internautów również nie wierzy w te wyjaśnienia.

Warto przeczytać: Tomasz Cimoszewicz o pomyśle obniżki pensji posłów: „Jesteśmy wybrańcami narodu. Powinniśmy zarabiać więcej” [wideo]

Podziel się