Szukaj

Agnieszka Gozdyra komentuję rozmowę z Wojciechem Cejrowskim w „Skandalistach”

11-12-2016 23:39
Wojciech Cejrowski i Agnieszka Gozdyra - Skandaliści Fot. Art Wape / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Wojciech Cejrowski w sobotę był gościem programu na antenie Polsat News „Skandaliści”. W wielu momentach rozmowy podróżnik zdecydowanie nie zgadzał się z poglądami prowadzącej Agnieszki Gozdyry, nazwał ją nawet „komunistką, która kłamie”. Do szeroko komentowanej w mediach sprawy postanowiła się odnieść teraz sama dziennikarka.

Mocna wymiana zdań między Agnieszką Gozdyrą a Wojciechem Cejrowskim miała miejsce między innymi w kontekście oceniania Unii Europejskiej. Gość programu jasno podkreślił, że dla niego UE jest „ścierwem sowieckim”, które ma nadzieje, że wkrótce przestanie istnieć.

Inne poglądy miała w tej sprawie prowadząca, która próbowała przekonać Cejrowskiego, że Polska korzysta na dotacjach unijnych. Podróżnik zdecydowanie nie uwierzył w podawane przez Gozdyrę argumenty i powiedział:

Koniecznie przeczytaj: Cejrowski w „Skandalistach” ostro do Gozdyry: „Ty jesteś komunistka, więc kłamiesz immanentnie. Z natury komuchy kłamią” [WIDEO]

Czytaj też: Cejrowski mówi, jak zniszczyć Unię Europejską. Poseł PiS zaniemówił... [WIDEO]

Ty jesteś komunistka więc kłamiesz immanentnie. Z natury komuchy kłamią, z natury komuchy mają fałszywe dane wejściowe. Nie sprawdzają danych, tylko na wiarę przyjmują co im centrala przyśle. Więcej na ten temat tutaj: Cejrowski w „Skandalistach” ostro do Gozdyry: „Ty jesteś komunistka, więc kłamiesz” [WIDEO].

Sprawa była komentowana szeroko w mediach, odniosła się do niej też sama dziennikarka, która na Facebooku w przyjaznym tonie opisała swoje nastawienie do Wojciecha Cejrowskiego:

Dzieli mnie z Nim bardzo wiele, wiele też łączy: zawodowe początki, wiele fajnych przygód, wspomnień, poczucie humoru. Nie wiem, czy – jak to kiedyś rzekł Voltaire – oddałabym życie, by mógł głosić swoje poglądy, ale niech je głosi (tylko niech mają oparcie w faktach). I naprawdę bardzo Wojtka lubię oraz cenię. Jeśli ktoś jest osobowością, to na pewno ON.

Warto przeczytać: Cejrowski: Polska powinna zbudować mur. Zwłaszcza na granicy z jednym państwem [WIDEO]

Podziel się