Szukaj

Robert Feluś nie jest już redaktorem naczelnym „Faktu”. To efekt bulwersującej okładki o śmierci syna Leszka Millera

04-09-2018 10:11
Leszek Miller, Robert Feluś Fot. Onet Rano / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Redaktor naczelny „Faktu” zrezygnował z pełnionej funkcji – informują Wirtualne Media. Powodem decyzji był dopuszczony do publikacji tekst o śmierci syna Leszka Millera, który zatytułowano „Ojciec wybrał politykę, a syn sznur”.

Jedyny syn byłego premiera, Leszek Miller junior zmarł 26 sierpnia w wieku 48 lat. Ciało znaleziono w jego domu. Według wstępnych ustaleń prokuratury było to samobójstwo.

W sobotę, w dniu pogrzebu syna Leszka Millera, ukazało się weekendowe wydanie „Faktu”, na okładce którego zamieszczono zdjęcia polityka i jego syna. Tekst opatrzono skandalicznym tytułem: „Ojciec wybrał politykę, a syn sznur”.

Koniecznie przeczytaj: Leszek Miller nie zamierza odpuścić. „Fakt” może spodziewać się problemów po skandalicznym tekście

Czytaj też: Leszek Miller opowiedział zabawną anegdotę o Robercie Biedroniu. „Zaproponował mi wspólne zamieszkanie”

Publikacja wywołała powszechne oburzenie. Redaktor naczelny zamieścił oficjalne przeprosiny, które jednak nie zmniejszyły fali krytyki (Więcej tutaj: „Dno”, „przegięcie”, „zbydlęcenie” - fala krytyki po okładce „Faktu”. Redaktor naczelny przeprasza [foto]) Teraz Robert Feluś zrezygnował z pełnionej funkcji.

Leszek Miller oświadczył wczoraj, że pozwie „Fakt”.

Informowaliśmy o tym wczoraj: Leszek Miller nie zamierza odpuścić. „Fakt” może spodziewać się problemów po skandalicznym tekście

Warto przeczytać: Leszek Miller skomentował problemy alkoholowe Aleksandra Kwaśniewskiego. „To było widać” [wideo]

Podziel się