Szukaj

Publicysta „GW” zaczął obrażać na wizji Jarosława Gowina i Andrzeja Dudę. Dziennikarz TVN był wyraźnie zmieszany [WIDEO]

21-07-2017 22:40
Wroński o Gowinie i Dudzie w TVN Fot. E-mili@ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Reforma sądownictwa wzbudza wiele emocji. Niestety, jak pokazuje fragment programu na antenie TVN24, dziennikarze nieprzychylni rządowi, komentując obecną sytuację polityczną, nie unikają wysuwania pod adresem nielubianych polityków kolejnych inwektyw.

Dziennikarz „Gazety Wyborczej” Paweł Wroński został poproszony na antenie TVN24 o komentarz do trwających pod Sejmem protestów przeciw reformie sądownictwa. Swoimi ostrymi słowami pod adresem ministra i prezydenta zszokował jednak nawet prowadzącego program reportera, który wydawał się zmieszany i wyraźnie starał się złagodzić ton wypowiedzi gościa.

Oceniając zachowanie Jarosława Gowina, który zagłosował za przyjęciem ustawy o Sądzie Najwyższym, przedstawiciel „GW” nazwał ministra „śmieszną postacią” i „małą szmatką”. W niemal identycznym tonie wypowiedział się o prezydencie Polski Andrzeju Dudzie, którego nazywał „Adrianem”.

Koniecznie przeczytaj: Poseł PO chciał uderzyć w Andrzeja Dudę, a wyszło odwrotnie. Zablokował swoje konto, ale nie pomogło

Czytaj też: Reporter TVN spotkał się z ostrą reakcją młodego mężczyzny. „TVN kłamie. Kłamiecie bezczelnie” [WIDEO]

Warto przeczytać: Kierowca Andrzeja Leppera o szczegółach tajemniczej śmierci lidera Samoobrony

Podziel się