Szukaj

To zdjęcie jest szeroko komentowane w sieci. Dziennikarz TVN rozmawiał z kibicami bez loga stacji [FOTO]

07-01-2018 18:00
TVN, wóz transmisyjny Fot. Piotr Drabik / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Na Twitterze internauci wychwycili jeden zastanawiający szczegół z wczorajszej relacji stacji TVN przeprowadzonej w Bischofshofen. Dziennikarz, który rozmawiał z kibicami po wygranej Kamila Stocha na trzymanym w ręce mikrofonie nie miał loga TVN.

Kadr z relacji stacji został opublikowany na twitterowym koncie Nagroda Złotego Goebbelsa. Na załączonym zdjęciu widać, jak reporter TVN rozbawia z kibicami świętującymi zwycięstwo Polaka w konkursie w Bischofshofen i w całym Turnieju Czerech Skoczni.

Uwagę przykuwa fakt, że dziennikarz wystąpił niejako incongnito, gdyż na jego mikrofonie nie było kostki z logiem stacji TVN. Internauci zastanawiają się czy to przypadek, czy jednak celowe działanie. Niektórzy komentujący zwracają uwagę, że reporterzy TVN nie mają najlepszych relacji z kibicami i wielokrotnie już podczas relacji na żywo pod adresem tej stacji można było usłyszeć niecenzuralne hasła.

Koniecznie przeczytaj: Historyczny sukces Polaka w Bischofshofen! Kamil Stoch wygrywa wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni [WIDEO+FOTO]

Czytaj też: Historyczne zwycięstwo Polaków w konkursie drużynowym w Zakopanem. Kamil Stoch pobił rekord skoczni [WIDEO]

Niechęć fanów skoków narciarskich do stacji TVN może wynikać choćby z takich pytań zadawanych w przeszłości polskim zawodnikom:

Warto przeczytać: Sensacja w Bischofshofen! Polski skoczek wygrał kwalifikacje, ale nie jest to Kamil Stoch. Lider TCS genialnie odpowiada mediom [WIDEO]

Podziel się