Szukaj

Dziennikarz „GW” wpadł w prawdziwy amok. W skandaliczny sposób zaczął obrażać uczestników MN [WIDEO]

12-11-2017 18:20
Dziennikarz GW o MN Fot. Davor Suker / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Jednym z gości dzisiejszej „Loży prasowej” na antenie TVN24 był Piotr Stasiński, dziennikarz „Gazety Wyborczej”. Lewicowy publicysta w skandalicznych słowach opisał uczestników wczorajszego Marszu Niepodległości.

Stasiński, który w 2015 roku został odznaczony „chlubnym” tytułem Hieny Roku, zrównał uczestników patriotycznej manifestacji z faszystami, którzy według niego mieli krzyczeć m.in. „Wyp***dalać z uchodźcami”, „oddawać mocz na muzeum” i atakować kobiety.

Zareagował dziennikarz Onetu Andrzej Stankiewicz, który przekonywał, że absurdem jest zarzucanie 60 tys. osób takich zachowań.

W odpowiedzi Stasiński zaczął mówić o celtyckich krzyżach i symbolach falangi, które rzekomo mają być symbolami faszystowskimi. Chwilę później przekonywał, że martwi się zwykłych uczestników marszu, którzy „nie wiedzą, o robią”. Według Stasińskiego Marsz Niepodległości jest miejscem, gdzie wszyscy ci ludzie ulegają demoralizacji i stają się rasistami.

Koniecznie przeczytaj: Oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2017. Zobacz pierwszy spot promujący wydarzenie [WIDEO]

Czytaj też: Marsz Niepodległości 2017. Tłumy ludzi i morze biało-czerwonych flag [Relacja FOTO +WIDEO]

Warto przeczytać: Totalny odlot „Krytyki Politycznej”. Marsz Niepodległości jako… mroczny horror. Reakcje internautów absolutnie bezcenne [WIDEO]

Podziel się