Szukaj

Chojecki nazywa Korwina-Mikke „jednym z największych lewaków w Polsce”

27-09-2016 21:12
Lewy profil Janusza Korwin-Mikkego Fot. Piotr Drabik / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Paweł Chojecki, protestancki pastor, który znany jest m.in. z programów, jakie wspólnie prowadzi z Marianem Kowalskim, tym razem nazwał JKM „jednym z największych lewaków w Polsce”. To nie pierwszy raz, kiedy duchowny krytycznie odnosi się do osoby Korwina-Mikke. Niedawno Chojecki twierdził, że prezes konserwatywno-lieralnego ugrupowania jest rosyjskim agentem.

Założyciel protestanckiego Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie kiedyś nawet współpracował z Korwinem-Mikke. Chojecki był aktywnym działaczem założonej przez JKM Unii Polityki Realnej (pełnił funkcję Prezesa Okręgu Lubuskiego UPR). Obecnie redaktor naczelny miesięcznika „Idź pod Prąd” raczej koncentruje się na krytyce prezesa KORWiN, którego posądza o prowadzenie działań sprzyjających Federacji Rosyjskiej.

Koniecznie przeczytaj: Korwin-Mikke: III wojna światowa jeszcze w tym roku

Czytaj też: Partia KORWiN zmieniła nazwę

Wczoraj Chojecki na profilu facebookowym swojej internetowej telewizji „Idź pod Prąd” umieścił nagranie programu, w którym mówi m.in. że Korwin-Mikke tylko udaje konserwatystę - „chodzi z muszką, melonikiem, laseczką i konserwatystę zgrywa”. Według pastora prezes KORWiN wzywa do promowania rozwiązłości seksualnej:

Tacy ludzie jak Korwin są lewakami. To jeden z największych lewaków w Polsce. Bo on głosi rozwiązłość seksualną. On mówi, żeby chłopcy rozsiewali swoje geny, nie wiadomo gdzie, komu itd. To jest największy oręż lewactwa do zniszczenia konserwatyzmu. Rozwiązłość seksualna. - mówi Chojecki.

Lewak klasyczny, jeżeli chodzi o moralność, jak Trocki i inni – dodaje duchowny.

 

Warto przeczytać: Polsat News nie zgodził się opublikować nowego spotu partii KORWiN

Podziel się