Szukaj

Niezwykle wzruszający występ w „PnŚ”. Prowadząca program nie potrafiła powstrzymać łez [wideo]

20-07-2018 19:40
Tomasz „Kowal” Kowalski, Marcelina Zawadzka Fot. TVP / pytanienasniadanie.tvp.pl / screen
Podziel się

Gościem „Pytania na śniadanie” w TVP był Tomasz „Kowal” Kowalski. Muzyk, który wrócił na scenę po ciężkim wypadku, swoją historią, jak i występem wzruszył współprowadzącą program Marcelinę Zawadzką.

Tomasz Kowalski to zwycięzca czwartej edycji programu „Must be the music”. Utalentowany wokalista miał w 2014 r. ciężki wypadek na motocyklu - wjechał w niego samochód, który wymusił pierwszeństwo. Muzyk cudem przeżył, został jednak sparaliżowany. Dzięki determinacji, podjętej walce i regularnej rehabilitacji wrócił do częściowej sprawności. Nadal jednak, aby chodzić potrzebuje specjalnego egzoszkieletu. Kowalski wrócił również do śpiewania, a ostatnio w czasie występów podtrzymuje go specjalna konstrukcja stylizowana motywami patriotycznymi.

Koniecznie przeczytaj: Marian Kowalski o incydencie po programie „Skandaliści”. „Pani Gozdyra się nakręciła, wezwała policję” [WIDEO]

Czytaj też: Marian Kowalski ostro atakuje KOD na manifestacji w Lublinie. „Zamknij mordę ZOMO-wcu!” [WIDEO]

Wokalista podzielił się swoją historią w dzisiejszym programie „Pytanie na śniadanie”. Wykonał także utwór „Za drzwiami raju”, która opowiada o jego walce o powrót do zdrowia i normalnego życia. Łez wzruszenia nie mogła powstrzymać Marcelina Zawadzka.

Nagranie z „PnŚ” można zobaczyć TUTAJ.

Poniżej archiwalny występ w 4 edycji programu „MBTM”.

Więcej o historii Tomka na filmie poniżej:

Warto przeczytać: Marian Kowalski bezlitosny dla posła Nowoczesnej. Padły naprawdę mocne słowa [WIDEO]

Podziel się