Szukaj

Komiczna wpadka uczestnika teleturnieju „Jeden z dziesięciu” podbiła internet. Czy ryby mają... udka? [WIDEO]

09-11-2017 10:47
Zabawna sytuacja w 1 z 10 Fot. Alter Ego / YouTube / screen YouTube
Podziel się

„Jeden z dziesięciu” to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich teleturniejów. Zmagania uczestników obserwują nawet ci, którzy na co dzień nie interesują się tego typu programami. Zabawne odpowiedzi graczy nieraz od razu trafiają do sieci, gdzie szybko zyskują zainteresowanie. Nie inaczej było w tym przypadku.

Niespodziewana reakcja na pytanie prowadzącego Tadeusza Sznuka to najczęściej efekt stresu. Występ przed kamerami, nerwy i obecność innych uczestników teleturnieju mają wręcz paraliżujący wpływ na zawodników. Komiczna sytuacja, jaka miała miejsce w ostatnim odcinku „Jeden z dziesięciu” również musi być spowodowana przez stres. Czy można inaczej wytłumaczyć odpowiedź uczestnika programu?

Pytanie pochodziło z kategorii dania i napoje. Prowadzący zadał pytanie o to, z czego powstają anchois – znane francuskie przetwory. Wśród odpowiedzi były ryby, ślimaki i żabie udka. Tadeusz Sznuk i inni uczestnicy programu musieli się zdziwić, gdy pytany odpowiedział, że anchois powstaje z „rybich udek”.

Koniecznie przeczytaj: Niesamowite zdarzenie w stolicy Chile. Kobieta wypadła z 10 piętra bloku i ... przeżyła. Złapał ją jeden z przechodniów [WIDEO]

Czytaj też: Finlandia: Muzułmański uchodźca zgwałcił 10-letnią dziewczynkę. Został uniewinniony, bo jego ofiara „nie protestowała wystarczająco mocno"

Można by powiedzieć, że zawodnik „w połowie” dobrze odpowiedział  – anchois jest przygotowywane z ryb. Zasady programu są jednak bezwzględne - ta odpowiedź miała dla zawodnika przykre konsekwencje i zakończył on swój udział w „Jednym z dziesięciu”.

Tymczasem, jak można było się spodziewać, wpadka uczestnika teleturnieju z miejsca stała się hitem i podbiła internet.

Warto przeczytać: TVP przeprasza lekarkę, która uczestniczy w proteście. Autor tekstu o „rezydentach i kawiorze” został zawieszony [FOTO]

Podziel się