Szukaj

Tego wywiadu TVN nie pokazał. Wkurzona aktorka „spławiła” narzucającą się dziennikarkę [WIDEO]

01-10-2017 20:47
Anna Mucha kończy wywiad z dziennikarką TVN Fot. KUNDELEK / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Agnieszka Jastrzębska z TVN na długo zapamięta swoją rozmową z Anną Muchą. Aktora zdenerwowana nachalnym zachowaniem dziennikarki, która zaczęła wypytywać o sprawy prywatne, postanowiła ją po prostu „spławić”.

Po premierze spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”, w którym Anna Mucha zagrała główną rolę, reporterka stacji TVN podeszła do aktorki, aby przeprowadzić wywiad. W pewnym momencie Agnieszka Jastrzębska zaczęła pytać artystkę o sprawy prywatne, nie związane ze sztuką. Mucha dała wyraźnie do zrozumienia, że nie ma ochoty na takie rozmowy, jednak dziennikarka nie odpuszczała.

Ale sobie pogadałyśmy, rozmowa się nie klei, cholera jasna (…) - nie szczędząc uszczypliwości, aktorka skomentowała przebieg wywiadu.

Koniecznie przeczytaj: Joanna Mucha zmieniła zdanie. Posłanka PO chwali program 500 plus [WIDEO]

Czytaj też: Zeznania świadka ws. Amber Gold pogrążają TVN. Stacja miała otrzymała od spółki Marcina P. ćwierć miliona zł [WIDEO]

W końcu Mucha nie wytrzymała i definitywnie zakończyła rozmowę.

Agnieszka inni czekają… – powiedziała aktorka. Wtedy Jastrzębska rozumiała, że to już koniec wywiadu i odeszła. Jej mina mówi sama za siebie.

Rozmowa była tak nieudana, że TVN zdecydował się jej nie emitować, mimo iż na antenie stacji pokazano wywiad z inną gwiazdą tego samego spektaklu.

W internecie jednak nic nie ginie...

Warto przeczytać: Antoni Macierewicz kontra dziennikarz TVN. Szef MON i tym razem nie odpuścił reporterowi stacji [WIDEO]

Podziel się