Szukaj

Bolesław? Bronisław? Uczestnicy „Koła Fortuny” zaliczyli zaskakującą wpadkę – nikt nie pamiętał imienia Lindy [wideo]

03-05-2018 19:11
Wpadka w Kole Fortuny Fot. teleMars / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Ten odcinek „Koła Fortuny” z całą pewnością zostanie zapamiętany przez wielu widzów. Podczas programu należało odgadnąć imię Bogusława Lindy. Jak się jednak okazało, żaden z uczestników nie potrafił udzielić poprawnej odpowiedzi.

„Koło Fortuny” polega na odgadywaniu poszczególnych haseł. Uczestnicy proszą o podanie jednej litery. Jeśli trafią, zostaje ona odkryta, a osoba biorąca udział w programie może próbować odgadnąć hasło.

W jednym z odcinków „Koła Fortuny” należało odgadnąć imię i nazwisko polarnego aktora – Bogusława Lindy. Choć wydawało się, że uczestnicy nie będą mieć większych problemów z hasłem, rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Koniecznie przeczytaj: Przerażający wypadek koło Zielonej Góry. Pijany obywatel Rosji wjechał w rowerzystkę. Chciał uciekać, ale zatrzymali go świadkowie [wideo]

Czytaj też: Wpadka Rafała Trzaskowskiego. Polityk PO domagał się zniżki dla… posłów. Potem próbował się wytłumaczyć, ale wyszło jeszcze gorzej [foto]

Na początku jedna z kobiet biorących udział w zabawie obstawiła, że Linda ma na imię Bolesław. Kolejna również nie udzieliła poprawnej odpowiedzi – powiedziała „Bronisław”. Kolejny uczestnik także poległ, poprosił o sprawdzenie spółgłoski „z” w imieniu aktora, która oczywiście nie występuje.

Prowadzący nie spodziewał się, że zadanie okaże się kłopotliwe. Rafał Brzozowski przeprosił więc aktora za to, że uczestnicy nie potrafili poradzić sobie z hasłem.

Warto przeczytać: Ogromna wpadka Elżbiety Bieńkowskiej w Europarlamencie. Nie zauważyła, że mikrofon jest włączony: „K**wa, jak ja tego nienawidzę” [wideo]

Podziel się