Szukaj

Górski w nowym serialu naśmiewa się z PiS. Znany kabareciarz wyjaśnia, dlaczego zabrakło opozycji [WIDEO]

02-01-2017 19:15
Ucho prezesa - zwiastun Fot. Ucho prezesa / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Robert Górki postanowił stworzyć nowy miniserial satyryczny, który ma parodiować obecną władzę. Tytuł to „Ucho prezesa”, więc łatwo można domyślić się, kto będzie jego głównym bohaterem.

Nowy projekt jest pewnego rodzaju kontynuacją serii „Posiedzeń rządu”, która parodiowała Donalda Tuska i jego ministrów. Teraz główną postacią będzie Jarosław Kaczyński i jego współpracownicy. W „Uchu prezesa” wystąpi Robert Górski, jego koledzy z Kabaretu Moralnego Niepokoju, ale nie tylko.

Dlaczego na celowniku znaleźli się tylko politycy PiS-u? Znany kabareciarz przekonuje, że opozycja jest po prostu zbyt niemrawa i brakuje w niej wyrazistych postaci.

Koniecznie przeczytaj: Jarosław Kaczyński ocenia „Ucho Prezesa”. Przy okazji „zdradza sekrety” swoich kotów [WIDEO]

Czytaj też: Jarosław Kaczyński oglądał „Ucho prezesa”. Miał tylko jedno zastrzeżenie [WIDEO]

Wszystko zdominowała jedna partia. Piszę krótkie opisy tygodnia do „Wprostu”. Próbuję czasami napisać coś o opozycji, ale ona jest tak niemrawa, blada i pozbawiona wyrazistych postaci… PiS naprawdę zgarnął całą pulę, zawładną masową wyobraźnią właśnie dlatego, bo wystawił w pierwszej linii dobrych napastników. (…) Siłą rzeczy nie będzie tam nikogo z opozycji, bo nikt by się tam nie dostał. Chyba że wdarłby się jakoś gwałtem. Nawet prezydent nie może tam się dostać, siedzi pod drzwiami, czekają na zaproszenie – wyjaśnia Górki.

Pierwsze dwa odcinki mają pojawić się w Internecie w poniedziałek 9 stycznia. Dostępny jest już za to zwiastun nowej produkcji Roberta Górskiego:

Warto przeczytać: Najnowszy odcinek „Ucha Prezesa”. Tym razem bohaterem jest „Minister Wojny” [WIDEO]

Podziel się