Szukaj

Niesamowite nagranie. Polski zespół folklorystyczny śpiewa „Nothing else matters” zespołu Metallica [wideo]

14-12-2018 22:17
Tulia - Nothing Else Matters Fot. TuliaVEVO / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Ludowy zespół Tulia zaprezentował swoją interpretację znanego utworu „Nothing else matters”. Niezwykła wersja wielkiego przeboju zespołu Metallica podbija internet.

W grudniu mija rok od czasu, kiedy rozpoczęła się nasza przygoda. Tuż przed świętami w 2017 roku, po raz pierwszy stanęłyśmy przed kamerą. Utworem od którego zaczęłyśmy nagrania debiutanckich czterech klipów była nasza wersja „Nothing Else Matters” zespołu Metallica - jeden z pierwszych zaśpiewanych wspólnie utworów. Śmiało można powiedzieć, że zdjęcia dokumentują pierwsze chwile zespołu Tulia - naszą historię

Z okazji „rocznicy”, chcemy się nimi z Wami podzielić, a zarazem podziękować za wszystkie piękne i wzruszające momenty, w których z nami byliście. Za Wasze głosy w Opolu, za pozytywną energię, którą nam dajecie, za platynową płytę… ale przede wszystkim za Waszą obecność na naszych koncertach. Pięknie dziękujemy!”

Koniecznie przeczytaj: Skandaliczne słowa liderki Black Lives Matters: „Biali to podludzie. Mają wrodzone wady genetyczne”

Czytaj też: Praga: Metallica zaskoczyła swoich fanów. Podczas koncertu zaśpiewała popularny czeski przebój „Jožin z bažin” [wideo]

- pisze zespół w opisie nagrania.

O zespole Tulia zrobiło się głośno, kiedy ogromną popularność zaczęło zyskiwać ich folkowe wykonanie innego znanego hitu - „Enjoy The Silence” zespołu Depeche Mode.

Tulia 6 stycznia ma zaśpiewać hymn USA podczas polskiej nocy w NBA. Spotkanie rozegra wtedy Los Angeles Clippers, w którym gra Marcin Gortat.

Warto przeczytać: Polki nagrały folkową wersję przeboju Depeche Mode i... zrobiły furorę na świecie [WIDEO]

Podziel się