Szukaj

Porównano zachowanie Szyca i Kota na Oscarach. „Wygląda na to, że ten drugi jest aktorem, a nie pajacem” [wideo+foto]

28-02-2019 15:38
Borys Szyc, Tomasz Kot Fot. Marcin Karwot/ Antoni Osiejuk / Twitter / Twitter
Podziel się

Gala rozdania Oscarów już za nami. Na najważniejszej w świecie filmu imprezie uczestniczyli także polscy aktorzy. Zdaniem internautów, nie wszyscy jednak potrafili zachować się z klasą.

Na uroczystość w Dolby Theatre w Los Angeles zostali zaproszeni aktorzy odgrywający główne role w „Zimnej Wojnie” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego (film był dominowany do Oscarów w trzech kategoriach, niestety nie zdobył żadnej statuetki).

Uwagę na siebie zwracał przede wszystkim Borys Szyc, którego wszędzie było pełno. Aktor nagrywał co się dało i robił sobie zdjęcia ze wszystkimi napotkanymi gwiazdami filmowymi. Zdjęcia i relacje zamieszczał w mediach społecznościowych.

Koniecznie przeczytaj: Eurowizja 2019. Wiadomo już, kto będzie reprezentował Polskę w Tel Awiwie [foto+wideo]

Czytaj też: Ile zarabiają skoczkowie narciarscy? Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki w ścisłej czołówce [lista]

Mieszane uczucia internautów wywołał szczególnie filmik z limuzyny, na którym Szyc robi dziwną minę i… wypluwa gumę do żucia.

Tymczasem jeden z internautów zauważa, że zupełnie inaczej zachowywał się Tomasz Kot, odtwórca głównej roli męskiej w „Zimnej Wojnie”. Aktor nie robił sobie serii selfie z gwiazdami i nie wrzucał filmów do sieci. Mimo tego to właśnie zdjęcie, które mu zrobiono z Cate Blanchett podbiło serca internautów.

To jest tweet, w którym szanuję Tomasza Kota, który jako jedyny nie zachowywał się wczoraj jak gimnazjalista na wycieczce szkolnej, i który ma takie piękne zdjęcie z Cate Blanchett, o czym większość nas nie wie, bo wygląda na to, że Tomasz Kot jest aktorem, a nie pajacem

- napisał zamieszczający fotografię Antoni Osiejuk.

Dłuża relacja Borysa Szyca z Oscarów na filmie poniżej:

Warto przeczytać: Zaskakujące zachowanie Moniki Olejnik i Tomasza Lisa. Tak wypunktowali Roberta Biedronia [wideo+foto]

Podziel się