Szukaj

Szokujący „eksperyment” telewizyjny w Danii. Kobiety będą zachodziły w ciążę z… nieznajomymi

02-11-2017 13:12
Kobieta w ciąży
Podziel się

Od przyszłego roku na antenie Kanal 4 w duńskiej telewizji będzie można oglądać program „Ciąża z nieznajomym”. Ten najnowszy „eksperyment” telewizyjny jest skierowany do kobiet, które chcą zajść w ciążę, ale niekoniecznie wejść w trwałą relację z mężczyzną. O co chodzi?

Stacja, która wyemitowała już duńską wersję reality show „Marriage at first sight” („Ślub od pierwszego wejrzenia”) postanowiła zrobić krok dalej. „Ciąża z nieznajomym” to program, który promuje odejście od tradycyjnego modelu rodziny. Kobiety, które wezmą udział w programie naprawdę zajdą w ciążę z … nieznajomym.

Zespół „ekspertów” ma dopasować do nich mężczyzn spełniających odpowiednie kryteria.  Przyszli ojcowie będą testowani psychicznie i fizycznie zanim zostaną zakwalifikowani do programu. Castingi do programu już się rozpoczęły.

Koniecznie przeczytaj: Bulwersujący reality show w ukraińskiej telewizji. Będą ustalać, kto jest ojcem dziecka 12-letniej dziewczynki [WIDEO]

Czytaj też: Dania: minister ds. imigracji została zaatakowana przez... imigrantów. Polityk uciekała w popłochu [WIDEO]

Twórcy programu przekonują, że istnieje „społeczne zapotrzebowanie” na tego typu eksperyment. Eksperyment jest odpowiedzią na zwiększającą się liczbę zabiegów in vitro w Danii i ciąże pozamałżeńskie.

Na antenie polskiej telewizji, TVN, już pojawiła się polska wersja programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Czy TVN podąży śladem wyznaczonym przez Snowman Production i przygotuje podobne „show” w Polsce?

Warto przeczytać: Sławomir Peszko i Kamil Grosicki zostali bohaterami popularnej kreskówki. W tle libacja alkoholowa [+18 WIDEO]

Podziel się