Szukaj

21-letni Polak wystąpił w ukraińskim X-Factor. Swoim występem oczarował jury i publiczność [wideo]

24-09-2018 18:34
Występ Polaka w ukraińskim w X-Faxtor Fot. Х-Фактор / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

21-letni Szymon Grzybacz z Krakowa postanowił spróbować swoich sił w ukraińskiej edycji popularnego na całym świecie programu X-Factor. Jak się okazało, już swoim pierwszym występem oczarował jury oraz publiczność i pewnie awansował do kolejnego etapu.

Podczas castingu do programu Polak postanowił zaśpiewać przebój Chrisa Isaaka „Wicked Game”. Był to z pewnością trafny wybór, bowiem w trakcie występu mógł zaprezentować swoje nieprzeciętne umiejętności wokalne. 

Członkowie jury, podobnie jak publiczność, docenili talent i umiejętności naszego rodaka i jednogłośnie zagłosowali na „tak”, dzięki czemu Szymon Grzybacz będzie miał możliwość, by zaprezentować się w kolejnym etapie programu.

Koniecznie przeczytaj: Polski mistrz świata w kolarstwie torowym Szymon Sajnok skomentował swój niedawny triumf: „Zdobyłem medal dzięki Bogu i mojej wierze”

Czytaj też: Mateusz Morawiecki zdecydowanie o przyszłych relacjach z Ukrainą i ludobójstwu na Wołyniu. Ukraińskie media są wściekłe

Warto przeczytać: Prezydent Andrzej Duda bardzo zdecydowanie o relacjach z Ukrainą: „To jest coś nie do przyjęcia” [WIDEO]

Podziel się