Szukaj

Lider Bayer Full o dołączeniu PSL do Kolacji Europejskiej: „Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę” [foto]

26-02-2019 11:26
Sławomir Świerzyński Fot. NowyDziennik / You Tube / YouTube
Podziel się

Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full i zarazem członek PSL, opublikował wpis, w którym dosadnie skrytykował decyzję władz jego ugrupowania o dołączeniu do Koalicji Europejskiej. Jak wyznał, w tej sytuacji poważnie rozważa opuszczenie partii.

Oprócz Polskiego Stronnictwa Ludowego do Koalicji Obywatelskiej należą: Platforma Obywatelska, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Nowoczesna oraz Zieloni. Chęć dołączenia zadeklarowała również nowa partia Ryszarda Petru.

Decyzję władz PSL o przyłączeniu się do tego politycznego projektu mocno skrytykował członek tej partii, a zarazem lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński:

Nowe PSL zapomniało że w opozycji niema koalicji. W tym tygodniu podejmę decyzję czy zostaję w PSL. Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa. Partia której hymnem jest Rota idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców. Zapowiada się ciekawy rok.

Koniecznie przeczytaj: Liroy nie wytrzymał. Ostro odpowiada Kukizowi: „Pawełku, proszę Cię nie bierz tabletek pobudzających” [wideo]

Czytaj też: To musiało się tak skończyć. Red. Mazurek nokautuje polityka PO: „Gryzę się w język, żeby Panu nie powiedzieć...” [wideo]

Warto przeczytać: Mocny wpis Sławomira Cenckiewicza. Tak odpowiedział na zaproszenie TVN [foto]

Podziel się