Szukaj

Sławomir Świerzyński o pedofilii: „Chciałbym, żeby pokazano to zjawisko we wszystkich grup społecznych” [wideo]

23-05-2019 17:32
Sławomir Świerzyński Fot. NowyDziennik / You Tube / YouTube
Podziel się

Lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński zabrał głos ws. filmu „Tylko nie mów nikomu”. Gwiazdor disco polo, który niedawno sam ujawnił, iż był molestowany jako dziecko, zaapelował o nagłaśnianie tego zjawiska we wszystkich grupach społecznych.

Lider Bayer Full Sławomir Świerzyński wyznał na początku roku, że w wieku 11 lat padł ofiarą molestowania seksualnego. Jak wówczas zdradził, jego oprawcami byli bliźniacy, związani obecnie z Platformą Obywatelską.

W rozmowie z serwisem Przeambitni.pl przyznał, że nie oglądał filmu „Tylko nie mów nikomu” z powodów osobistych:

Dla mnie to są zbyt mocne, osobiste przeżycia, żebym wracał pamięcią do czegoś, o czym chcę zapomnieć. (...) Dobrze, że włożyli kij w mrowisko i pokazano pedofilię u niektórych księży, ale ja bym chciał żeby pokazano również pedofilię wśród celebrytów i artystów, nauczycieli i wszystkich grup społecznych.

Koniecznie przeczytaj: Legenda disco-polo ofiarą pedofilów. Lider Bayer Full jako dziecko był molestowany przez homoseksualistów. „To są rozpoznawalne osoby”

Czytaj też: Absurdalna propozycja Andrzeja Saramonowicza. 11 listopada chce śpiewać hit disco polo zamiast polskiego hymnu [foto]

Świerzyński dodał również, że kary dla pedofilów powinny być znacznie bardziej dotkliwe niż dotychczas:

Ja bym sk****synów pozabijał za krzywdę dzieci. Tego bym nie odpuścił. W tym momencie możecie na mnie mówić, że jestem pisior, bo obydwoma rękoma podpisuję się pod pracami w Sejmie nad zaostrzeniem przepisów.

Warto przeczytać: Sławomir Nowak przed komisją śledczą ds. Amber Gold próbował zasłaniać się niepamięcią. Nie wyszło [WIDEO]

Podziel się