Szukaj

Stuhr, Rubik, Biedroń i inni celebryci będą seksualnie „uświadamiać” Polaków [WIDEO]

27-10-2017 10:14
Stuhr, Rubik i Biedroń będą uświadamiać Polaków na temat seksu Fot. Dziewuchy Dziewuchom / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Znana modelka Anja Rubik, niezadowolona z „klimatu obecnie panującego w kraju”, rozpoczyna kampanię na temat edukacji seksualnej. Wezmą w niej udział celebryci tacy jak Robert Biedroń, Maciej Stuhr czy Monika Brodka.

Wybrałam grupę powszechnie znanych w Polsce osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, wywodzących się ze świata sztuki, muzyki, filmu oraz mody z prośbą o wzięcie udziału w projekcie i szerzeniu wiedzy na temat edukacji seksualnej – informuje modelka.

Rubik chce rozpocząć działania na temat poszerzenia edukacji w takich dziedzinach, jak antykoncepcja czy masturbacja, m.in. ze względu na obecną władzę. Jak czytamy dalej:

Koniecznie przeczytaj: Jerzy Stuhr znowu obraża Polaków: „Jesteśmy narodem niedouczonym. Niewychowanym”

Czytaj też: Jerzy Stuhr uważa, że Cezary Pazura popełnił… bluźnierstwo. Aktor odpowiada

Z powodu klimatu, który obecnie panuje w Polsce – brak edukacji seksualnej oraz konsekwentnie realizowany plan rządu, by ograniczyć dostęp do antykoncepcji – zdecydowałam stworzyć kampanię edukacyjną, na którą będą się składać 60-sekundowe filmiki, których tematem będzie edukacja seksualna.

Kampania, która ma uświadamiać seksualnie rzekomo potrzebujących tego Polaków rozpoczyna się 28 października. Organizatorka przekonuje, że od tego dnia „cała Polska zacznie rozmawiać o seksie”. Wynurzenia Biedronia czy Stuhra to zdaniem modelki „podstawowe, bardzo ważne informacje”.

Do akcji włączyła się również feministyczna organizacja Dziewuchy Dziewuchom, która ostatnio intensywnie promuje proaborcyjny projekt „Ratujmy kobiety” (zakłada m.in. możliwość przerywania ciąży „na życzenie” do 12 t.c.). Jej przedstawicielki tworzyły wspólnie z Rubik listę tematów dotyczących „edukacji” seksualnej. Ach strach pomyśleć, czego Polacy mają dowiedzieć się od feministek wspieranych przez lewicowych celebrytów.

Warto przeczytać: Maciej Stuhr ofiarą ataków ,,opłacanych trolli”? Aktor twierdzi, że ma na to wystarczająco mocne dowody [WIDEO]

Podziel się