Szukaj

Jerzy Stuhr uważa, że Cezary Pazura popełnił… bluźnierstwo. Aktor odpowiada

21-10-2017 10:41
Cezary Pazura, Różaniec do granic Fot. Różaniec do granic / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Po tym jak Cezary Pazura włączył się do promocji akcji „Różaniec do granic” wylała się na niego fala hejtu - między innymi ze strony środowiska aktorskiego. Oburzony Jerzy Stuhr zarzucił mu... bluźnierstwo. Odtwórca roli „Killera” szybko odpowiedział komisarzowi Rybie. „Proszę Pana Profesora o nierozpowszechnianie podobnych bzdur” – napisał.

Jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego Różańca do Granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji (a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było) - to taki różaniec jest bluźnierstwem – napisał w swoim felietonie dla „Gazety Krakowskiej” Jerzy Stuhr.

Cezary Pazura nie zostawił tego bez komentarza i postanowił odnieść się do krytyki ze strony starszego aktora, z którym kilkakrotnie współpracował, m.in. w serii o „Kilerze”, gdzie Stuhr wcielił się w rolę komisarza Ryby.

Koniecznie przeczytaj: Jerzy Stuhr znowu obraża Polaków: „Jesteśmy narodem niedouczonym. Niewychowanym”

Czytaj też: Dziennikarze TVN zapytali Cezarego Pazurę o hejt związany z „Różańcem do granic”. Piękna odpowiedź aktora [WIDEO]

Kochany Profesorze! Śpieszę zatem z wyjaśnieniem. Nigdy z moich ust nie padło tak idiotyczne zdanie. Zgadzam się z Panem, że modlitwa nie może być skierowana przeciwko komuś albo czemuś. Proszę zatem Pana Profesora o nierozpowszechnianie podobnych bzdur i krzywdzących moją wrażliwość i inteligencję słów. W dodatku na łamach tak szacownego pisma. Nie wypada Panu Profesorowi... - napisał Pazura na Facebooku.

Warto przeczytać: Cezary Pazura zdecydowanie o islamie. „Trwa wojna religijna. To jest wojna światów” [WIDEO]

Podziel się