Szukaj

Sting czyta „Gazetę Wyborczą”? Internauci nie mieli litości

10-12-2016 12:46
Sting czytający dodatek GW Fot. Agnieszka Kublik / Twitter / screen Twitter
Podziel się

8 grudnia Sting wystąpił w Toruniu na zamkniętym koncercie dla TVP, udzielił też kilku wywiadów. W sieci pojawiło się właśnie zdjęcie, który zapewne według niektórych miało być pomysłem na promocję „Gazety Wyborczej”. Internauci w zgoła inny sposób zaczęli interpretować fotografię.

Sting w związku z promocją swojej najnowszej płyty „57th & 9th” wystąpi m.in. 27 marca 2017 r. na warszawskim Torwarze. Muzyk w czwartek przyjechał do Torunia, gdzie zagrał koncert dla TVP, na który nie była prowadzona sprzedaż biletów. Zaproszenia miały otrzymać „wyjątkowe osoby - osoby niepełnosprawne, działacze, społecznicy”, gdyż podobno tego zażyczył sobie sam artysta. Nie do końca uwierzyli w to mieszkańcy miasta, którzy przed koncertem zorganizowali protest.

Poruszenie, trochę w innym kontekście, wywołało też zdjęcie, które trafiło ostatnio do Internetu. Widać na nim Stinga czytającego „Co Jest grane”, kulturalny dodatek do „Gazety Wyborczej”.

Zdjęcie zostało zrobione przy okazji wywiadu dla gazety. W dodatku napisano m.in., że Sting w wolnych chwilach czyta „Co Jest grane”.

Sting promuje najnowszą płytę „57th & 9th” i zapowiada koncert w Warszawie. W wolnych chwilach czyta „Co Jest Grane 24”. I rozmawia z naszym dziennikarzem muzycznym. Wywiad przeczytacie niebawem w naszym magazynie. Na pytanie co jest grane w Polsce odpowiedzi szuka Sting, który wpadł na chwilę do naszego kraju, by udzielić kilku wywiadów przed nadchodzącą trasą i zarejestrować w Toruniu koncert dla Telewizji Polskiej – można przeczytać w dodatku do „Gazety Wyborczej”.

Koniecznie przeczytaj: Czarnoskóry piłkarz Korony Kielce czyta „rasistowską” bajkę dzieciom. Lewica nie mogła się z tym pogodzić... [WIDEO]

Czytaj też: „Wyborcza” ujawnia materiał z inwigilacji Marszu Niepodległości [WIDEO]

Akcja promocyjna dziennika spotkała się z wieloma ironicznymi komentarzami ze strony internautów, głównie nawiązującymi do spadku sprzedaży dziennika i masowych zwolnień w „Gazecie Wyborczej”.

Warto przeczytać: Szokujący spektakl o Smoleńsku wystawiany w Niemczech. Wyborcza: „Makabryczne show” [WIDEO]

Podziel się