Szukaj

Spot, który wywołał oburzenie całej europejskiej lewicy i oskarżenia o rasizm. „Bądź dumny z tego, że jesteś biały” [WIDEO]

25-03-2017 17:42
Beautiful European Culture Fot. Saint Teresa / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Krótkie wideo „Beautiful European Culture” (piękna europejska kultura), któremu towarzyszy hasło „Be proud of being white!” (bądź dumny z tego, że jesteś biały), rozzłościł środowiska lewicowe w całej Europie. Spot miał na celu pokazanie rodowitym mieszkańcom Starego Kontynentu, że nie muszą się wstydzić swojej cywilizacji i dziedzictwa kulturowego.

Przy obecnym poziomie migracji i niskim poziomie przyrostu naturalnego Europejczycy niedługo mogą stać się mniejszą w swoich krajach – czytamy w opisie filmu.

Twórcy spotu zwracają również uwagę, że tzw. „uchodźcy” często nielegalnie przekraczają granicę kilku państw, byle tylko dostać się do państw takich jak Niemcy czy Szwecja, gdzie mają gwarantowany wysoki poziom opieki socjalnej. Co więcej, imigranci, zwłaszcza muzułmanie, w ogóle nie mają zamiaru się integrować.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke: „Kulturę europejską reprezentuje Conchita Wurst” [WIDEO]

Czytaj też: Reżyser „Klątwy”: „Polska rozpada się przez swoje katolickie wartości”

W opisie spotu mowa jest także o lewicowej ideologii, która niszczy europejskie kraje od środka oraz o ruchach feministycznych, które podważają tradycyjny model rodziny.

Czy bycie białym Europejczykiem, który dumny jest ze swojej kultury i dziedzictwa, to powód do wstydu? Wydaje się, że dla lewicy tak. Nic dziwnego więc, że poniższy spot wywołuje w tym środowisku taką wściekłość.

Warto przeczytać: Trzech imigrantów bije kobietę, bo jest biała [WIDEO]

Podziel się