Szukaj

Sławomir Peszko i Kamil Grosicki zostali bohaterami popularnej kreskówki. W tle libacja alkoholowa [+18 WIDEO]

16-10-2017 14:22
Sławomir Peszko, Blok ekipa Fot. SPInkafilmstudio / YouTube / screen YouTube
Podziel się

„Blok ekipa” to popularna polska kreskówka, w której niekiedy pojawiają się postaci znane z polskiej polityki czy show biznesu. Tym razem w miniserialu autorstwa Bartosza Walaszka „wystąpili” piłkarze Sławomir Peszko i Kamil Grosicki.

Zawodnicy polskiej reprezentacji odwiedzają knajpę „Speluno”, gdzie imprezują już Wojtas, Walo i Spejson - główni bohaterowie „Blok ekipy”. Sławomir Peszko postanawia skorzystać z promocji dostępnej w lokalu, która pozwala wypić nieograniczoną ilość trunków za kwotę 100 zł. Wkrótce zaczynają się zawody alkoholowe, w których „przepić” piłkarza usiłują kojeni zawodnicy.

Nie chcąc zdradzać wszystkiego, napiszemy tylko, że w odcinku pojawia się jeszcze jedna bardzo znana osoba.

Koniecznie przeczytaj: Andrzej Duda w szatni polskiej reprezentacji. Furorę zrobiły muzyka w tle i żart Sławomira Peszko [WIDEO]

Czytaj też: Zwolennik przyjmowania uchodźców chciał zrównać terroryzm islamski z.. chrześcijańskim. Nie wyszło [WIDEO]

Wielu zapewne zastanawia się, czy Sławomir Peszko nie obrazi się za takie ukazanie jego osoby. Warto jednak przypomnieć, że piłkarz ma ogromne poczucie humoru i potrafi się śmiać z alkoholowych żartów na swój temat. Oto dowód: Peszko zadał pytanie Grosickiemu. Wszyscy pokładali się ze śmiechu [WIDEO].

Warto przeczytać: Pyta.pl na Marszu Równości. „Teraz mamy epidemię żółtaczki typu A w Poznaniu” [+18 WIDEO]

Podziel się