Szukaj

Ujawniono nieznane dotąd wyniki sekcji zwłok Michaela Jacksona. Przez lata skrywał kilka sekretów

14-02-2019 18:37
Michael Jackson Fot. New Michael Jackson / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

„Fox News” ujawnił nieznane dotąd wyniki sekcji zwłok Michaela Jacksona. Jak się okazuje, na ciele „króla popu” znaleziono mnóstwo blizn po operacjach plastycznych oraz kilka tatuaży. Odkryto również, że gwiazdor miał poważne problemy z łysieniem, w związku z czym korzystał często ze specjalnych peruk. Co więcej, ostatecznie potwierdzono, iż piosenkarz cierpiał na tzw. bielactwo.

Przypomnijmy, że Michael Jackson zmarł w wieku 50 lat w swoim domu w Los Angeles, po tym jak jego osobisty lekarz podał mu lek znieczulający (propofol). Przeprowadzone wówczas badania wykazały m.in, że ramiona Jacksona były pokryte ranami spowodowanymi przez wstrzykiwanie leków na chroniczną bezsenność.

Jak podaje „Fox News”, wówczas na ciele gwiazdora znaleziono także mnóstwo blizn po operacjach plastycznych. Zlokalizowane je za uszami, przy nozdrzach, u podstawy szyi i na nadgarstkach. W kilku miejscach odkryto też subtelne tatuaże.

Koniecznie przeczytaj: Makabryczne obrażenia prezydenta Gdańska. Są wyniki sekcji zwłok Pawła Adamowicza

Czytaj też: Gorlice: 40-latek miał we krwi… 11 promili alkoholu. Pił 93-procentowy denaturat [wideo]

Ponadto przeprowadzona sekcja wykazała, że „król popu” miał poważny problem z naturalnym łysieniem, dlatego też korzystał z peruk przygotowywanych przez najlepszych fryzjerów. Naturalnie miał krótkie i kręcone włosy.

Z najnowszych doniesień medialnych wynika, iż Michael Jackson rzeczywiście cierpiał na tzw. bielactwo. Potwierdził to dr Christopher Rogers, który przyznał, że skóra na ciele gwiazdora była miejscami ciemniejsza i jaśniejsza.

Warto przeczytać: Skandal. USA wprost naciska na Polskę ws. mienia żydowskiego. Te słowa media przemilczały [wideo]

Podziel się