Szukaj

Sean Bean wypowiedział się na temat filmu „Kler”. „Podobno to świetny dramat, który mocno wstrząsnął ludźmi”

12-10-2018 17:07
Sean Bean Fot. Sean Bean Online / Facebook.com
Podziel się

Znany brytyjski aktor Sean Bean przebywa obecnie w Polsce. Jego wizyta w naszym kraju związany jest z promocją serialu „Broken”, w którym wciela się w postać księdza. W trakcie wywiadu dla „Wirtualnej Polski” wypowiedział się m.in na temat produkcji, którą promuje oraz kontrowersyjnego filmu „Kler”.

Podczas rozmowy aktor przyznał, że rola księdza w serialu „Broken” jest najlepszą, jaką dotychczas odgrywał w swojej karierze:

W serialu „Broken” gram księdza. Rozwijanie tej postaci było wspaniałym doświadczeniem. Poznawanie, kim jest. Dowiadywanie się o jego marzeniach, lękach, przemyśleniach, demonach i walce, którą toczy sam ze sobą. To była bardzo satysfakcjonująca praca. Zapamiętam tę rolę na zawsze. Chyba jest najlepszą, jaką do tej pory grałem.

Koniecznie przeczytaj: „Co by się działo, gdyby słowo KLER zastąpić słowem….?”. Internauta sprawdził. Reakcja była natychmiastowa [foto]

Czytaj też: „Kler” nie jest filmem antykościelnym? Na premierowym pokazie pojawił się Jerzy Urban [foto]

Sean Bean podkreślił również, iż wcześniej kilka razy odwiedzał Polskę. Jak dodał, zawsze się dobrze czuje w naszym kraju:

Byłem tu już kilka razy. Ostatnio w Krakowie odwiedzałem przyjaciół. Padał śnieg, zwiedzaliśmy klasztor, atmosfera była niesamowita. Ale nigdy wcześniej nie byłem w Warszawie. Znam trochę historię tego miasta i podziwiam odwagę jego mieszkańców. Cieszę się, że tu jestem.

W trakcie wywiadu aktor wypowiedział się również na temat filmu „Kler”. Przyznał, że nie oglądał tej produkcji, ale słyszał na jej temat bardzo dobre opinie:

Niestety go nie oglądałem, ale widziałem reklamy. Słyszałem też, że ludzie o nim mówią. I to bardzo pozytywnie. Podobno to świetny dramat. Słyszałem też, że mocno wstrząsnął ludźmi tu, w Polsce.

Warto przeczytać: Grażyna Szapołowska o filmie „Kler”. „To zwykła nagonka, a nagonki zatruwają mi powietrze”

Podziel się