Szukaj

Sylwester „Dwójki” znokautował konkurencję. Rekordowe wyniki oglądalności. Hitami „Despacito”, Zenek Martyniuk i Sławomir [WIDEO]

01-01-2018 18:12
Sylwester z Dwójką Fot. TVP VOD / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Tegoroczny „Sylwester Marzeń” zorganizowany przez Telewizję Publiczną w Zakopanem okazał się wielkim sukcesem. Pod względem oglądalności TVP2 zupełnie zdeklasowała TVN i Polsat.

Według danych zebranych na podstawie pomiaru wśród klientów Netii średnia oglądalność zabawy sylwestrowej w „Dwójce” wynosiła 6,4 mln osób. Najwięcej widzów przyciągnął występ Luisa Fonsiego. Hitowe „Despacito” w wykonaniu Portorykańczyka oglądało aż 7,78 mln widzów. Nic dziwnego – międzynarodowy przebój osiągnął na YouTubie w 2017 r. rekordową ilość wyświetleń – aż 4,5 miliarda!

Niewiele mniejszym zainteresowaniem w sylwestra cieszył się utwór Zenona Martyniuka „Przez twe oczy zielone”. Występ polskiej gwiazdy disco-polo obejrzało 7,42 mln widzów.

Kolejnym hitem okazał się utwór „Miłość w Zakopanem” autorstwa Sławomira, który podczas wczorajszego sylwestrowego koncertu został wykonany dwa razy – na początku imprezy i zaraz po północy.

Jacek Kurski pochwalił się wynikami na Twitterze. W tym samym czasie kiedy TVP2 oglądało nawet 8 mln osób, Polsat i TVN miały niewiele ponad 2 mln oglądalności.

Mimo niewątpliwego sukcesu sylwestrowej zabawy organizowanej przez TVP, w internecie nie brakuje także krytycznych komentarzy. Wielu internautów zarzuca, że główna gwiazda śpiewała z playbacku, mimo iż za swój występ Fonsi, według doniesień, miał otrzymać wynagrodzenie w kwocie 450 tys. złotych.

Warto przeczytać: Sylwester pod Paryżem. Imigranci przewrócili auto i zlinczowali policjantkę. Kobieta była kopana po głowie [WIDEO]

Podziel się